Trwa ładowanie...

Łatwe w obsłudze, przydatne rodzicom. Sprzęty elektroniczne dla najmłodszych

Współcześnie technologia towarzyszy nam na co dzień, dlatego zaznajamianie dzieci ze sprzętem elektronicznym staje się niemalże koniecznością. Prezentujemy przydatne urządzenia, które pozwolą dziecku się rozwijać, a dodatkowo uczynią je bezpieczniejszym.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Coraz młodsze dzieci mają do czynienia ze sprzętem elektronicznym
Coraz młodsze dzieci mają do czynienia ze sprzętem elektronicznymŹródło: 123RF.COM
d4814qe

Smartwatch – i już wiesz, gdzie jest twoje dziecko

Mogłoby się wydawać, że inteligentne zegarki są jedynie gadżetami i dzieci kompletnie ich nie potrzebują. Nic bardziej mylnego. Mimo że smartwatche dla najmłodszych wyglądają jak zabawki, to jednak mają wiele przydatnych funkcji. Do najważniejszych bez wątpienia można zaliczyć możliwość lokalizacji za pomocą modułu GPS lub sieci Wi-Fi oraz ustalenie strefy bezpieczeństwa. Dzięki temu opiekunowie mogą lepiej zadbać o malucha. Niektóre egzemplarze wyposażone są również w przycisk SOS, z którego dzieci mogą skorzystać wtedy, kiedy dzieje się coś niepokojącego. Przycisk SOS włącza alarm w telefonie rodzica.

Prócz tego smartwache dla dzieci wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, np. monitor snu, krokomierz, budzik czy cyfrowy plan lekcji. Z niektórych egzemplarzy można też wykonywać połączenia lub zdjęcia.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę głównąŹródło: Shutterstock.com

Tablet pełen aplikacji edukacyjnych

Niewielki tablet w kolorowej obudowie jest niezwykle przydatnym urządzeniem, dzięki któremu dziecko może rozszerzać swoją wiedzę i nabierać nowych umiejętności. W egzemplarzach, które prezentujemy, zainstalowane zostały m.in. aplikacje do nauki języków, e-booki czy bezpieczne gry logiczne. Tablety te łączą się też z siecią globalną, a wbudowana kontrola rodzicielska pozwala uniemożliwić dostęp do szkodliwych treści. Do wybranych modeli dołączone są też dodatki, np. myszka, słuchawki i wymienne obudowy.

Telefon, którego zawsze warto mieć przy sobie

Rodzice często kupują swoim dzieciom smartfony, które mają ułatwiać wzajemny kontakt. Zamiast drogich modeli przeznaczonych raczej dla nastolatków oraz dorosłych, proponujemy tańsze i łatwiejsze w obsłudze egzemplarze, które wyposażone są dodatkowo w pakiet różnych gier i aplikacji edukacyjnych oraz językowych.

   Fotolia
Źródło: Fotolia
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4814qe

Podziel się opinią

Share
d4814qe
d4814qe