ModaŁukasz Jemioł o stylu gwiazd. Ocenił Małgorzatę Rozenek i Kingę Rusin

Łukasz Jemioł o stylu gwiazd. Ocenił Małgorzatę Rozenek i Kingę Rusin

Łukasz Jemioł o stylu gwiazd. Ocenił Małgorzatę Rozenek i Kingę Rusin
Źródło zdjęć: © ONS.pl
08.10.2019 19:01, aktualizacja: 05.11.2019 11:23

Łukasz Jemioł to ulubiony projektant wielu gwiazd. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o tym, co sądzi o stylu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Nie potrafił się zdecydować, która ubiera się lepiej.

Łukasz Jemioł to jeden z najpopularniejszych projektantów. Do jego najwierniejszych fanek zaliczają się m.in. Hanna Lis, Karolina Szostak i Marieta Żukowska. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Jemioł ocenił styl innych gwiazd. Wziął na tapet Małgorzatę Rozenek i Kingę Rusin. Co sądzi o ich ubraniach?

Łukasz Jemioł ocenia Kingę Rusin i Małgorzatę Rozenek

Jemioł nie jest w stanie ocenić, która wygląda lepiej. "Są wspaniałe. Naprawdę. Dbają o siebie, mają swój własny styl, co też jest bardzo ważne. Mają taką historię, że każda ma swoje DNA i to mi się podoba. Ja lubię, gdy każda kobieta potrafi odnaleźć się w swojej historii, nie kopiuje. Małgorzata Rozenek nie kopiuje niczyjego stylu, to jest jej styl, myślę, że jest odważna. A Kinga Rusin absolutnie nosi się w tym, w czym jest jej dobrze. Zakłada długości, które jej odpowiadają" – powiedział.

Łukasz Jemioł o stylu gwiazd

Projektant dodał, że Rozenek i Rusin zaliczają się do grona najlepiej ubranych Polek. "Chwała im za to. Mają diametralnie inne poczucie estetyki" – powiedział Łukasz Jemioł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta