Trwa ładowanie...
d27l34u

Magda Mołek pochwaliła się zdjęciem sprzed 26 lat. Bardzo się zmieniła?

Porządki przedświąteczne? - zapytała przekornie jedna z fanek chwilę po tym, jak Magda Mołek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie legitymacji szkolnej. Fotografia sprzed 26 lat wzbudziła ogromne poruszenie. W komentarzach nie brakuje słów serdeczności i sentymentalnych wspomnień. Zobaczcie, jak gwiazda wyglądała jako 15-latka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak wyglądała Magda Mołek w wieku 15 lat?
Jak wyglądała Magda Mołek w wieku 15 lat? (Instagram.com)
d27l34u

Magda Mołek w piątkowe popołudnie wpadła na świetny pomysł, by podzielić się na swoim profilu na Instagramie pamiątką sprzed dobrych 26 lat. Legitymacja szkolna z 1991 roku, czyli z czasów licealnych była dla jej fanów nielada niespodzianką. "Czad", "Wow" - pisali w komentarzach. II Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Legnicy - to właśnie tam pobierała nauki obecna dziennikarka.

Internauci w komentarzach zwrócili uwagę na kilka rzeczy: urodę dziennikarki, rocznik, szkołę i podpis. Jeżeli chodzi o urodę, to zdecydowana większość jest zdania, że oprócz krótszej fryzury, dziennikarka tak naprawdę niewiele się zmieniła. - Wciąż tak samo piękna i młoda a uśmiech niezmienny - czytamy. - Ładna kiedyś, teraz piękna - dodaje kolejna fanka. Fakt, że Magda Mołek nadal wygląda bardzo młodo zasmucił jedną z pań. - O kurczaki, no teraz załapałam doła. Mój rocznik, ale ja tak fajnie nie wyglądam - przyznała.

Do dziennikarki odezwało się też szerokie grono osób, które skończyły to samo liceum. - Nasze wspólne liceum w parku - napisał jeden z internautów. Na sentymentalnych wspomnieniach ze szkoły się nie skończyło. Zdjęcie sprzed lat przypomniało niektórym pierwsze dziennikarskie podboje Magdy Mołek. - A pamiętam panią jeszcze z tv regionalnej, jak relacjonowała pani bodajże powódź - dodała kolejna z fanek.

Źródło: Instagram.com

Czujne oko internautów dostrzegło również podpis 15-letniej Magdy Mołek. - I ten podpis! Kaligrafia w czystym wydaniu! Tak musiała pisać "pilna uczennica" - czytamy pod zdjęciem.

d27l34u

Do tablicy zostala wywołana również Małgorzata Rozenek. Jedna z internautek otagowała "Panią Perfekcyjną" i zapytała, czy ona również pokaże swoje zdjęcie z liceum. Jesteśmy ciekawi, czy żona Radka Majdana zdobędzie się na taką odwagę. Jak myślicie jest choćby cień szansy?

Zobacz też: Który finał WOŚP Owsiak wspomina najmilej?

d27l34u

Podziel się opinią

Share
d27l34u
d27l34u