Trwa ładowanie...
d3epq0z

Małgorzata Kożuchowska wspomina stare zdjęcia. Fani błagają, by zapuściła włosy

- Pani jest jak wino. Im starsza, tym piękniejsza i bardziej sexy - piszą internauci, widząc zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej sprzed lat. Aktorka zelektryzowała fanów do dyskusji na temat tego, czy lepiej jej w krótkich, czy długich włosach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lepiej w krótkich czy długich włosach? Kożuchowska prowokuje fanów do dyskusji
Lepiej w krótkich czy długich włosach? Kożuchowska prowokuje fanów do dyskusji (Instagram.com)
d3epq0z

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie lubi pochwalić się starymi zdjęciami. To zawsze świetny punkt wyjścia do dyskusji i przyjemnej refleksji o tym, na jakim etapie życia byliśmy kilka lat wcześniej i jak od tego czasu się zmieniliśmy.

Aktorka właśnie opublikowała fotografię sprzed - jak sugerują fani - co najmniej 10 lat. - To niesamowite, to był 2006 rok! Mam to zdjęcie w wersji papierowej, z pani autografem. Odwiedziła pani wtedy oddział Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka! Bardzo miło wspominam tę wizytę - napisała jedna z komentujących. To, na co zwrócili uwagę internauci, widząc nowy post Kożuchowskiej, to jej długie włosy i kuszący dekolt. W komentarzach od razu posypały się słowa zachwytu nad obecnym i dawnym wyglądem. Lepiej w krótkich czy długich? - to dylemat, który podzielił fanów gwiazdy.

- Jest pani zawsze piękna, ale w tej fryzurze naprawdę do twarzy pani. Ślicznie - napisała jedna z osób komentujących. - Lepiej w takich włosach jak na zdjęciu - dodała kolejna. - Zawsze będę powtarzać do znudzenia, że kobieta w dłuższych włosach jest bardziej kobieca i subtelna - czytamy dalej. Fani wręcz namawiali 46-latkę, by rozważyła powrót do długich włosów. "Zapuść włosy Małgocha, błagam", "Proszę zapuszczać, koniecznie!!!" - nalegali.
Oczywiście nie zabrakło entuzjastów obecnej, czyli krótkiej fryzury Kożuchowskiej. "Jesteś stworzona do krótkiej fryzury", "Zdecydowanie krótkie", "Fajnie, fajnie, ale obecnie lepiej. Obecnie jest petarda" - piszą internauci.

- Kobieta kameleon. Kiedyś śliczna dziewczyna z długimi, rozwianymi włosami, dziś elegancka kobieta w twarzowej krótkiej fryzurze - podsumowała internautka, która uwielbia aktorkę w każdym wydaniu. Zdaniem fanów Kożuchowska w jedwabnej bluzce z dekoltem w kształcie litery "V" wyglądała obłędnie. "Emanuje seksem", "Niczym bogini" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.
A waszym zdaniem, gwiazda lepiej wygląda w krótkich czy długich włosach?

Zobacz też: "Wątek #metoo w "Drugiej szansie" będzie głosem w dyskusji w bardzo trudnej sprawie"

d3epq0z

Podziel się opinią

Share

d3epq0z

d3epq0z