ModaMałgorzata Kożuchowska wspomina stare zdjęcia. Fani błagają, by zapuściła włosy

Małgorzata Kożuchowska wspomina stare zdjęcia. Fani błagają, by zapuściła włosy

Małgorzata Kożuchowska wspomina stare zdjęcia. Fani błagają, by zapuściła włosy
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Dragan

10.02.2018 11:35, aktual.: 04.06.2018 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Pani jest jak wino. Im starsza, tym piękniejsza i bardziej sexy - piszą internauci, widząc zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej sprzed lat. Aktorka zelektryzowała fanów do dyskusji na temat tego, czy lepiej jej w krótkich, czy długich włosach.

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie lubi pochwalić się starymi zdjęciami. To zawsze świetny punkt wyjścia do dyskusji i przyjemnej refleksji o tym, na jakim etapie życia byliśmy kilka lat wcześniej i jak od tego czasu się zmieniliśmy.

Aktorka właśnie opublikowała fotografię sprzed - jak sugerują fani - co najmniej 10 lat. - To niesamowite, to był 2006 rok! Mam to zdjęcie w wersji papierowej, z pani autografem. Odwiedziła pani wtedy oddział Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka! Bardzo miło wspominam tę wizytę - napisała jedna z komentujących. To, na co zwrócili uwagę internauci, widząc nowy post Kożuchowskiej, to jej długie włosy i kuszący dekolt. W komentarzach od razu posypały się słowa zachwytu nad obecnym i dawnym wyglądem. Lepiej w krótkich czy długich? - to dylemat, który podzielił fanów gwiazdy.

- Jest pani zawsze piękna, ale w tej fryzurze naprawdę do twarzy pani. Ślicznie - napisała jedna z osób komentujących. - Lepiej w takich włosach jak na zdjęciu - dodała kolejna. - Zawsze będę powtarzać do znudzenia, że kobieta w dłuższych włosach jest bardziej kobieca i subtelna - czytamy dalej. Fani wręcz namawiali 46-latkę, by rozważyła powrót do długich włosów. "Zapuść włosy Małgocha, błagam", "Proszę zapuszczać, koniecznie!!!" - nalegali.
Oczywiście nie zabrakło entuzjastów obecnej, czyli krótkiej fryzury Kożuchowskiej. "Jesteś stworzona do krótkiej fryzury", "Zdecydowanie krótkie", "Fajnie, fajnie, ale obecnie lepiej. Obecnie jest petarda" - piszą internauci.

- Kobieta kameleon. Kiedyś śliczna dziewczyna z długimi, rozwianymi włosami, dziś elegancka kobieta w twarzowej krótkiej fryzurze - podsumowała internautka, która uwielbia aktorkę w każdym wydaniu. Zdaniem fanów Kożuchowska w jedwabnej bluzce z dekoltem w kształcie litery "V" wyglądała obłędnie. "Emanuje seksem", "Niczym bogini" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.
A waszym zdaniem, gwiazda lepiej wygląda w krótkich czy długich włosach?

Zobacz też: "Wątek #metoo w "Drugiej szansie" będzie głosem w dyskusji w bardzo trudnej sprawie"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)
Zobacz także