Blisko ludziMałgorzata Socha ubiera choinkę. Przy okazji pokazała swój dom

Małgorzata Socha ubiera choinkę. Przy okazji pokazała swój dom

Małgorzata Socha ubiera choinkę. Przy okazji pokazała swój dom
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
12.12.2019 14:19, aktualizacja: 13.12.2019 07:58

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W wielu domach z pewnością przygotowania do nich idą już pełną parą. Małgorzata Socha zalicza się do grona tych osób i zaczęła od ubrania choinki.

Małgorzata Socha udostępniła na swoim instagramowym koncie fotografię, na której widzimy, jak ubiera choinkę. Wybrała czubek zamiast gwiazdy oraz żółte światełka. Z kolei w pudełku można dostrzec zabawki na choinkę.

Przy okazji aktorka pokazała również wystrój swojego salonu. Jest klasyczny i elegancki. W pomieszczeniu dominuje biel, a kominek nadaje ciepła. Dodatkowo duże lustro powiększyło optycznie pokój. Na stole stoi gwiazda betlejemska, która jest symbolem świąt Bożego Narodzenia.

"O... choinka! Jest też już u was?"

Aktorka zapytała swoich obserwatorów, czy u nich też już jest choinka. "No pewnie!" - odpowiedziała Katarzyna Zielińska. "U nas jest taka tradycja rodzinna, że ubieramy choinkę w Wigilię", "Jeszcze nie. Ale postąpię wbrew zwyczajowi, bo ozdobię w poniedziałek, a nie w Wigilię. Miłych przygotowań do świąt" - czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta