Trwa ładowanie...
d2k314r

Małgorzata Socha wspiera niewidomych. Zachęca innych do dołączenia do akcji

Małgorzata Socha często wspiera akcje charytatywne i społeczne. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się nietypowe zdjęcie. Ma zwrócić uwagę na ważny problem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha wspiera ważne akcje
Małgorzata Socha wspiera ważne akcje (ONS.pl)
d2k314r

Małgorzata Socha udostępniła ostatnio na swoim koncie na Instagramie zdjęcie w czarnej, zasłaniającej oczy opasce. Opis fotografii wyjaśnia, skąd pomysł na taki nietypowy post. Aktorka chce zwrócić uwagę na ważny problem.

Małgorzata Socha wspiera niewidomych

"Zobaczmy się. Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Białej Laski. Zobaczmy tych, którzy nas nie widzą. Bądźmy bardziej wyrozumiali i czujni dla tych, którzy codziennie w tramwaju, sklepie, na ulicy pokonując ogromny stres starają się normalnie żyć i funkcjonować w społeczeństwie. Pomóżmy im żeby każdy dzień był przyjemnością, a nie stresem" - czytamy.

d2k314r

To nie pierwsza akcja społeczna czy charytatywna, w której bierze udział aktorka. Socha bardzo chętnie dołącza do ważnych inicjatyw. Gwiazda wspierała już m.in. osoby chore na Alzheimera, fundację Dr Clown czy fundację TVN "Nie jesteś sam".

Małgorzata Socha chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych

Zdjęcie Sochy skomentował nawet jeden z twórców akcji, który podziękował aktorce za symboliczne zdjęcie. "Pani Małgosiu, to dla nas ogromne wyróżnienie, że dołączyła pani do naszej akcji. Dziękujemy, naprawdę dziękujemy! Niemniej, do akcji można dołączyć nieustannie, poprzez udostępnienie swojego zdjęcia z odpowiednim opisem" - napisał.

d2k314r

Małgorzata Socha ma 39 lat. Aktorka zadebiutowała w 1998 roku w serialu "Złotopolscy". Od tego czasu wystąpiła w kilkudziesięciu serialach i filmach. Największa popularność z pewnością przyniósł jej serial "Na Wspólnej", w którym gra Zuzę. Prywatnie Socha związana jest z Krzysztofem Wiśniewskim. Para ma trojkę dzieci - Zofię, Barbarę i Stanisława.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2k314r

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d2k314r

Podziel się opinią

Share
d2k314r
d2k314r