Trwa ładowanie...
niewidomi

Małgorzata Socha wspiera niewidomych. Zachęca innych do dołączenia do akcji

Małgorzata Socha często wspiera akcje charytatywne i społeczne. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się nietypowe zdjęcie. Ma zwrócić uwagę na ważny problem.

Share
Małgorzata Socha wspiera niewidomych. Zachęca innych do dołączenia do akcji
Źródło: ONS.pl
dugu4ac

Małgorzata Socha udostępniła ostatnio na swoim koncie na Instagramie zdjęcie w czarnej, zasłaniającej oczy opasce. Opis fotografii wyjaśnia, skąd pomysł na taki nietypowy post. Aktorka chce zwrócić uwagę na ważny problem.

Małgorzata Socha wspiera niewidomych

"Zobaczmy się. Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Białej Laski. Zobaczmy tych, którzy nas nie widzą. Bądźmy bardziej wyrozumiali i czujni dla tych, którzy codziennie w tramwaju, sklepie, na ulicy pokonując ogromny stres starają się normalnie żyć i funkcjonować w społeczeństwie. Pomóżmy im żeby każdy dzień był przyjemnością, a nie stresem" - czytamy.

To nie pierwsza akcja społeczna czy charytatywna, w której bierze udział aktorka. Socha bardzo chętnie dołącza do ważnych inicjatyw. Gwiazda wspierała już m.in. osoby chore na Alzheimera, fundację Dr Clown czy fundację TVN "Nie jesteś sam".

dugu4ac

Małgorzata Socha chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych

Zdjęcie Sochy skomentował nawet jeden z twórców akcji, który podziękował aktorce za symboliczne zdjęcie. "Pani Małgosiu, to dla nas ogromne wyróżnienie, że dołączyła pani do naszej akcji. Dziękujemy, naprawdę dziękujemy! Niemniej, do akcji można dołączyć nieustannie, poprzez udostępnienie swojego zdjęcia z odpowiednim opisem" - napisał.

Małgorzata Socha ma 39 lat. Aktorka zadebiutowała w 1998 roku w serialu "Złotopolscy". Od tego czasu wystąpiła w kilkudziesięciu serialach i filmach. Największa popularność z pewnością przyniósł jej serial "Na Wspólnej", w którym gra Zuzę. Prywatnie Socha związana jest z Krzysztofem Wiśniewskim. Para ma trojkę dzieci - Zofię, Barbarę i Stanisława.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

dugu4ac

Podziel się opinią

Share
dugu4ac
dugu4ac