Trwa ładowanie...
d1ajowa

Mandaryna o dzieciach: "Nie są pyskaci, więc z Michała mają niewiele"

Mandaryna i Michał Wiśniewski mają dwójkę dzieci, 16-letnią Fabienne i 17- letniego Xaviera. Była żona piosenkarza zdradza, do kogo są bardziej podobni i dlaczego. Tata wypada w tym zestawieniu dosyć blado.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mandaryna jest mamą dwójki dzieci - Xaviera  i Fabienne
Mandaryna jest mamą dwójki dzieci - Xaviera i Fabienne (ONS.pl)
d1ajowa

Mandaryna i Michał Wiśniewski rozwiedli się w 2006 roku. Od tego czasu Marta sama wychowuje dwójkę ich dzieci, Xaviera i Fabienne. W rozmowie z Wideo Portalem piosenkarka wyznała, że zdecydowanie więcej cech odziedziczyli po niej niż po tacie.

Mandaryna i Michał Wiśniewski

"Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci - więc chyba niewiele" - stwierdziła. Dodała, że jej dzieci są naprawdę cudowne i bardzo ją inspirują. "Kocham ich nad życie" - zapewniła artystka.

d1ajowa

Mandaryna i Michał Wiśniewski - dzieci

Michał Wiśniewski w ubiegłym roku zainscenizował swój pogrzeb w teledysku Ich Troje "Czerń i biel". Wystąpili w nim Fabienne i Xavier. Chodziły słuchy, że Mandaryna nie była zadowolona z tego faktu. Teraz ucina te spekulacje.

"Jeśli dzieci chcą brać udział w jakichś przedsięwzięciach Michała, to ja im tego absolutnie nie zabraniam. Są absolutnie wolnymi ludźmi. Mogę im doradzać ewentualnie, natomiast w zasadzie oni podejmują decyzje. A są na tyle mądrymi dzieciakami, że naprawdę podejmują moim zdaniem całkiem niezłe. A to, że wystąpili w teledysku Michała - spoko" - powiedziała.

Mandaryna z dziećmi ONS.pl
Mandaryna z dziećmi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zrezygnowała z posiadania dzieci ze względu na ekologię. Aktywistka wyjaśnia powody

d1ajowa

Podziel się opinią

Share

d1ajowa

d1ajowa