Marcelina Zawadzka zamieszkała w Trójmieście. Żali się na ceny

Marcelina Zawadzka zamieszkała w Trójmieście. Żali się na ceny

Marcelina Zawadzka wyznała, dlaczego wyprowadziła się z Warszawy
Marcelina Zawadzka wyznała, dlaczego wyprowadziła się z Warszawy
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA, Kurnikowski
18.03.2024 08:37, aktualizacja: 18.03.2024 10:36

Marcelina Zawadzka od pewnego czasu mieszka w Trójmieście. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o powodach swojej wyprowadzki ze stolicy. Jak się okazuje, nie chodziło jedynie o związek.

Marcelina Zawadzka swoją karierę rozpoczęła od udziału w konkursach piękności. Od 2013 roku spełnia się przede wszystkim jako prezenterka, a od czasu do czasu występuje też w popularnych serialach.

Jakiś czas temu Zawadzka wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała w Trójmieście. W najnowszej rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o powodach swojej decyzji.

Zawadzka szczerze o wyprowadzce z Warszawy

Prezenterka od pół roku mieszka w Trójmieście, a do stolicy, gdzie mieszkała od momentu zakończenia studiów, przyjeżdża obecnie przede wszystkim w celach zawodowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- (...) Zawsze w Warszawie czułam, że jestem w pracy, nie byłam w stanie odpoczywać. Oczywiście to od mojej psychiki zależy. Jak wpadłam w szybki świat Warszawy, telewizji (...), to nie umiałam rozgraniczyć tego. Całe życie było dla mnie pracą - wyznała Pomponikowi.

- Teraz robię tak, że pracuję w Warszawie, przyjeżdżam i mieszkam u przyjaciółki lub sobie coś znajdę, a mam bazę w Trójmieście. Czuję spokój. Mam sosny pod domem, jest dużo lasu. Tam też pracuję, ale moja głowa inaczej do tego podchodzi - dodała.

Szczere słowa o cenach w Trójmieście

Wpływ na wyprowadzkę miał też narzeczony celebrytki - Max Gloeckner - który rodzinnie jest związany właśnie z Trójmiastem. Przy okazji Zawadzka opowiedziała o cenach nieruchomości nad morzem. Okazuje się, że nie odbiegają zbytnio od tych, które obserwuje się w stolicy.

- Ceny są bardzo wysokie i za wynajem, i za... no wszystko. Jakby się chciało kupić mieszkanie, to ceny są już takie same - mówiła na łamach serwisu. Dodała, że za samą działkę trzeba zapłacić nawet sześć milionów złotych.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta