Trwa ładowanie...
d3s2azz

Marek Kondrat i Antonina Turnau mają dziecko. Teraz płeć zdradził dziadek

Marek Kondrat i młodsza o 38 lat Antonina Turnau niedawno zostali rodzicami. Mimo oficjalnego oświadczenia o narodzinach potomka, do teraz nie powiedzieli, czy to chłopiec czy dziewczynka. Tajemnicę właśnie wyjawił dziadek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Kondrat i Antonina Turnau mają dziecko. Teraz płeć zdradził dziadek
(Forum)
d3s2azz

Związek 68-letniego Marka Kondrata z 30-letnią Antoniną Turnau budzi kontrowersje. Para wzięła ślub w 2015 r. i trzyma się z dala od show-biznesu. Zainteresowanie małżonkami wzmogło po informacji, że Antonina spodziewa się dziecka. To przyszło na świat w marcu 2018 r.

"Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny" – napisali Kondrat i Turnau w oświadczeniu dla mediów.

Osoby postronne przez 8 miesięcy nie znały płci dziecka pary. Do teraz. Grzegorz Turnau zachwycał się nim w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Uroda Życia". Muzyk jest bardzo dumnym dziadkiem. – Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko – mówił Turnau. – Teatr dla dzieci - nawet ten domowy - to sprawa serio. I muszę powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny – podkreślił.

d3s2azz

Dodajmy, że zięć artysty jest od niego starszy. Panów dzieli 17 lat. Turnau niedawno przekroczył 51 rok życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: WP Ekspress - Projekt "Powroty" Wydanie: 21 listopada 2018

d3s2azz

Podziel się opinią

Share

d3s2azz

d3s2azz