GwiazdyMarina kibicuje z synem. Liam w koszulce z nazwiskiem ojca

Marina kibicuje z synem. Liam w koszulce z nazwiskiem ojca

Marina Łuczenko
Marina Łuczenko
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA

14.06.2021 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa mecz Polska-Słowacja, a przed telewizorami zebrały się rzesze osób kibicujących naszej reprezentacji. Wśród nich jest Marina Łuczenko-Szczęsna, żona Wojciecha Szczęsnego. Towarzyszy jej ich ukochany synek Liam.

Każdy kibicujący ma ogromne nadzieje, że Polska dojdzie jak najdalej na mistrzostwach. Liczą na to również rodziny piłkarzy. To oni najlepiej wiedzą, jak dużo pracy i energii kosztowało ich przygotowanie się do tych rozgrywek.

Marina Łuczenko-Szczęsna wielokrotnie podkreślała, że zawsze stara się wspierać męża i tym samym motywować do walki o zwycięstwo. Piłkarz oświadczył się jej w 2015 roku, a rok później para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Od tego czasu piosenkarka skupiła się przede wszystkim na rodzinie.

Dzisiaj usiadła przed telewizorem razem z synkiem. Zarówno Marina jak i chłopiec mają na sobie biało-czerwone koszulki. Ona z napisem "Szczęsna", a Liam z napisem "Szczęsny". Ponadto dumnie trzymają w górze szalik kibica.

Niestety internauci nie mają możliwości komentowania nowego zdjęcia Mariny. Żona Wojciecha Szczęsnego wyłączyła tę możliwość kilka minut po tym, jak Szczęsny niefortunnie strzelił samobójczego gola. Marina prawdopodobnie obawiała się, że zirytowani kibice dadzą upust swoim emocjom na jej profilu.

Reprezentacji Polski kibicuje również rodzina Roberta Lewandowskiego. Anna Lewandowska przebywa obecnie z córkami na Majorce, ale już od samego rana przygotowywała się do oglądania meczu. Razem z córkami zasiadła przed telewizorem. Dziewczynki podobnie jak Liam Szczęsny są ubrane w biało-czerwone koszulki z nazwiskiem swojego ojca.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także