ModaMarta Manowska w stylu hippie. Postawiła na gorący trend

Marta Manowska w stylu hippie. Postawiła na gorący trend

Marta Manowska najlepiej czuje się w luźnych i swobodnych ubraniach
Marta Manowska najlepiej czuje się w luźnych i swobodnych ubraniach

13.10.2022 16:19, aktual.: 14.10.2022 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W spocie Telewizji Polskiej wyraźnie wrzucono na luz. Koszule oraz marynarki ustąpiły miejsca luźnym i swobodnym stylizacjom. Trend New Americana oraz hippie wyłonił króla niezobowiązujących okoliczności - jeans, który dumnie prezentuje się w wydaniu total look.

Marta Manowska zaprasza na wieś. Ale nie tą polską, a znacznie dalszą, gdzie wybrzmiewa muzyka country, a wszyscy tańczą w kowbojkach na osiem taktów. Po wizycie w Teksasie ruszamy z nią pomarańczowym "ogórkiem" w kierunku Kalifornii na hippisowski festiwal, gdzie leniwie przewijają się dźwięki ukulele. A przynajmniej taką historię dopisałyśmy do scenariusza spotu TVP Kobieta, gdzie królowały kapelusze z szerokim rondem i dżins. To wszystko w sielskim nastroju i pozamiejskich okolicznościach przyrody.

Atrybut kowbojki

Kapelusz ma w sobie balladę. Niesie historię, dodaje tajemniczości, skupia całą uwagę - chociaż to tylko dodatek. Prezenterka wybrała beżowy model w odcieniu latte, który idealnie sprawdza się wiosną, jak i jesienią. Model z charakterystycznym i usztywnionym rondem oraz wgłębieniem, określany jest kapeluszem kowbojskim. To idealna kropka nad "i" jeansowej stylizacji, która tworzy spójną opowieść.

Marta Manowska podczas nagrania spotu TVP Kobieta
Marta Manowska podczas nagrania spotu TVP Kobieta
Wszechmocne
Wszechmocne

Denim na całego

A skoro mowa o denimie – jeansowy total look kolejny rok z rzędu wychodzi na prowadzenie. Czasem - tak jak u Marty Manowskiej - pojawia się w identycznym odcieniu, a innym razem współgra z bogactwem ciemniejszych i jaśniejszych barw.

Prezenterka wybrała luźny fason koszuli oraz spodnie z rozszerzoną nogawką. Ten zestaw z jednej strony przywodzi na myśl sceny westernu, a z drugiej bezpretensjonalny styl "dzieci kwiatów". Jeszcze niedawno "dzwony" uchodziły za modowy koszmar lat 70., a teraz powracają do mody jak bumerang. Odpowiednio wystylizowane, zapewniają bardzo ciekawe efekty.

Luźna stylizacja Marty Manowskiej inspirowana stylem kowbojskim i hippie
Luźna stylizacja Marty Manowskiej inspirowana stylem kowbojskim i hippie

Hippisowski luz

Fale "czesane wiatrem" na głowie, podwinięte rękawy koszuli, cienka odmiana denimu i espadryle na jutowej podeszwie. To wszystko tworzy nonszalancki i weekendowy look, w którym aż chce się uciec z miasta i jechać przed siebie bez planu na jutro.

Marta Manowska w luźnym, weekendowym wydaniu
Marta Manowska w luźnym, weekendowym wydaniu

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)