ycipk-4lz3fa

Mateusz Damięcki mówi o byłej żonie. Ona ułożyła sobie życie

Mateusz Damięcki ponownie wrócił do czasów, gdy był mężem Patrycji Krogulskiej. Małżeństwo rozpadło się po 9 miesiącach. Aktor powiedział, że bardzo go żałuje. Jego ekspartnerka trzyma się z dala od show-biznesu. Ma dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska byli małżeństwem 9 miesięcy
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska byli małżeństwem 9 miesięcy (ONS.pl)
ycipk-4lz3fa

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska

W 2010 r. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska brali ślub w obecności fotoreporterów. Niecały rok później doszło do rozwodu pary. Później gwiazdor chciał unieważnić małżeństwo. Temat wypłynął po latach, gdy jedna z gazet na instagramowym profilu przypadkiem pokazała ślubne zdjęcie.

ycipk-4lz3fa

Damięcki bardzo się zdenerwował. Nie wszystkim spodobało się, co wtedy napisał. A stwierdził, że obecna żona dała mu szczęście, przez byłą zaś cierpiał i nazwał ich związek pomyłką. Zarzucono mu wtedy brak klasy.

Patrycja Krogulska – była żona Mateusza Damięckiego

ycipk-4lz3fa

Teraz aktor ponownie wrócił do sprawy. – Chciała po prostu pięknej ceremonii, sprawy religii miały drugorzędne znaczenie – powiedział o Krogulskiej licealistom, których odwiedził. – Popełniłem kilka błędów w życiu prywatnym, ale przynajmniej nie znam nikogo, kto byłby tak krótko ze swoim współmałżonkiem jak ja – dodał gorzko.

Tymczasem była małżonka aktora nie rozpamiętuje tego związku – ułożyła sobie życie, ma kilkuletnią córkę. Gdy była z Damięckim, pracowała jako tłumaczka.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

ycipk-4lz3fa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4lz3fa

ycipk-4lz3fa
ycipk-4lz3fa