Blisko ludziMatka pokazała, jak wyglądał jej brzuch tydzień po porodzie. To zdjęcie poruszyło internet

Matka pokazała, jak wyglądał jej brzuch tydzień po porodzie. To zdjęcie poruszyło internet

Matka pokazała, jak wyglądał jej brzuch tydzień po porodzie. To zdjęcie poruszyło internet
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Martyna Wojciechowska
16.11.2017 12:58, aktualizacja: 16.11.2017 15:31

Tym z nas, które nie mają dzieci, trudno jest wyobrazić sobie, jak zmienia się ciało matki zaraz po porodzie. Patrząc na zdjęcia znanych młodych mam, np. Anny Lewandowskiej czy Natalii Siwiec, wydaje się, że każda z nas może błyskawicznie wrócić do figury sprzed ciąży. Ale prawda jest inna. Hayley Garnett, która niedawno urodziła bliźniaczki, postanowiła pokazać, jak wyglądał jej brzuch tydzień po rozwiązaniu.

Hayley Garnett jest szczęśliwą mamą bliźniaczek Ruby i Ramony, które niedawno przyszły na świat. Aby pokazać, jak naprawdę wygląda macierzyństwo, regularnie zamieszcza zdjęcia z córkami. Kobieta pokazuje intymne ujęcia uchwycone w czasie karmienia, mierzenia czy przewijania.

Jednak internet poruszyła inna fotografia. Na zdjęciu widać jej brzuch. Choć daleko mu do ideału, Hayley to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - jest z niego dumna! Zawsze będą przypominać jej o narodzinach jej ukochanych pociech.

- Dzisiaj ktoś zapytał mnie, co jest nie tak z moim brzuchem. Odpowiedziałam, że w czasie ciąży pojawiły się na nim rozstępy i dzięki nim nigdy nie zapomnę, że w moim ciele rosły nasze bliźniaczki - czytamy w jej poście na Instagramie.

W ciągu 6 dni od publikacji znalazło się pod nim aż 11,5 tysiąca "polubień" i mnóstwo komentarzy innych matek. Wszystkie były zachwycone tym ujęciem. - 100 proc. prawdy! To zdjęcie jest niesamowite - pisze jedna z nich. - Coś pięknego! Wspaniale jest patrzeć na piękną mamę i jej córeczki - dodaje kolejna.

Jak oceniacie to ujęcie? Gdybyście były na miejscu Hayley Garnett, też pokazałybyście je światu?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także