ycipk-2k8sp4

Meghan Markle opowiedziała o stresie związanym z rolą matki. To wyjątkowe wyznanie

Meghan Markle zdobyła się na bardzo szczere wyznanie dotyczące stresu związanego z ciążą i wychowywaniem dziecka. "Każda kobieta, szczególnie jeśli jest w ciąży, jest strasznie wrażliwa. I to było dla mnie bardzo trudne" – wyznała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle opowiedziała szczerze o ciąży i wychowaniu dziecka
Meghan Markle opowiedziała szczerze o ciąży i wychowaniu dziecka (Getty Images)
ycipk-2k8sp4

Meghan Markle prawdopodobnie nigdy nie była tak szczera. ITV wyemitowało kolejny fragment filmu dokumentalnego "Harry i Meghan: Podróż po Afryce", który będzie miał niedługo swoją premierę w Wielkiej Brytanii. Meghan Markle rozmawia w nim z Tomem Bradby o negatywnym zainteresowaniem prasy jej ciążą i o tym, jak wyglądały pierwsze miesiące życia Archiego.

"Każda kobieta, szczególnie, jeśli jest w ciąży, jest naprawdę wrażliwa. I to było dla mnie bardzo trudne" – wyznała w wywiadzie. "Niewielu ludzi pytało, jak się czuje" – dodała. Przyznała, że wcale nie było z nią dobrze i ciąża była dla niej ciężkim okresem.

ycipk-2k8sp4

Książę Harry i Meghan Markle - Archie

Archie przyszedł na świat 6 maja 2019 roku w Londynie. Został ochrzczony w kaplicy w Windsorze. Meghan Markle i książę Harry niedawno zatrudnili nową opiekunkę dla Archiego. To już trzecia niania chłopca. Meghan ma ją określać jako "dar od Boga".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

ycipk-2k8sp4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2k8sp4

ycipk-2k8sp4
ycipk-2k8sp4