Trwa ładowanie...

Melania Trump jak Agata Kornhauser-Duda. W kasku ochronnym nadzoruje budowę pawilonu tenisowego

Pierwsza dama USA, Melania Trump, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie postępami prac nad budową pawilonu tenisowego w ogrodach Białego Domu. Czyżby Melania Trump podpatrzyła aktywności Agaty Kornhauser-Dudy? Kilka dni temu małżonka prezydenta RP pozowała do zdjęć, w międzyczasie murując ściany.
Share
Melania Trump prawie jak Agata Kornhauser-Duda
Melania Trump prawie jak Agata Kornhauser-DudaŹródło: Getty Images
d1qhhz1

W kasku ochronnym i z planami architektonicznymi w ręku – tak Melania Trump doglądała budowy pawilonu tenisowego. Obiekt powstaje na terenie Białego Domu. Ma się mieścić w sąsiedztwie ogrodu dziecięcego, wybudowanego przez pierwszą damę Lady Bird Johnson w 1968 roku, oraz ogrodu kuchennego, zaprojektowanego przez Michelle Obamę w 2009 roku.

"Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się postępami prac w pawilonie tenisowym w Białym Domu. Dziękujemy utalentowanemu zespołowi za ciężką pracę i poświęcenie" – napisała pod zdjęciem Melania Trump.

d1qhhz1

Budowa pawilonu została przez Trumpów zapowiedziana w październiku 2019 roku. Obiekt powstaje z prywatnych darowizn.

Agata Kornhauser-Duda wznosi mur

W połowie lutego, pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej, złożyła wizytę w Wejherowie, gdzie odwiedziła Powiatowy Ośrodek Kształcenia Specjalnego. Podczas pobytu w placówce Agata Kornhauser-Duda zwiedzała pracownie, w których uczniowie zdobywają kwalifikacje zawodowe. Osobiście pomogła m.in. wznieść mur z cegieł. Wzięła też udział w zajęciach kucharskich. Zdjęcia z jej wizyty obiegły media.

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qhhz1

Podziel się opinią

Share
d1qhhz1
d1qhhz1