Blisko ludziMetamorfoza Małgorzaty Rozenek. Jeden szczegół diametralnie zmienił fryzurę

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Jeden szczegół diametralnie zmienił fryzurę

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zmieni fryzurę?
Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zmieni fryzurę?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.11.2021 15:00

Małgorzta Rozenek-Majdan potrafi nieźle zaskoczyć - o halloweenowych przebraniach wciąż huczy cały internet. Okazało się, że w trakcie dobierania kreacji, gwiazda zaczęła się zastanawiać nad zmianą wizerunku. Czy taka fryzura jej pasuje?

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat praktycznie nie zmienia swojej fryzury - blond włosy towarzyszą celebrytce dłuższy czas. Małgorzata pojawia się w lekkich falach, czasem w misternym uczesaniu, ale o większych szaleństwach raczej trudno mówić. Tymczasem podczas ostatniej wizyty u ulubionego stylisty Rozenek-Majdan przymierzyła perukę, która sprawiła, że celebrytka rozważa inne ścięcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w blond peruce z grzywką. Hit czy kit?

Szykując się na coroczne przebieranki na halloween, Rozenek odwiedziła znanego stylistę fryzur Kajetana Górę. Podczas poszukiwań idealnej peruki, która będzie najlepiej pasować do przebrania, Małgorzata natknęła się na egzemplarz z jasnymi włosami oraz grubą, prostą grzywką. Czyżby celebrytka myślała nad mocną zmianą?

- A jeszcze będąc u Kajetana Góry pobawiłam się perukami - napisała Małgorzata na InstaStories, pokazując się w nowej odsłonie.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek © Instagram

Czy prowadzącej "Projekt Lady" w takim wydaniu jest do twarzy? Grube grzywki nie będą pasować każdemu, lecz trzeba przyznać, że Małgorzata prezentuje się w niej bardzo dobrze!

Majdanowie w roli Adamsów zrobili prawdziwą furorę

Tegoroczne dopasowane kostiumy całej rodziny Majdanów zrobiły ogromne wrażenie na internautach. Wielbiciele Małgorzaty stwierdzili nawet, że Adamsowie w tej wersji są lepsi od oryginału.

- Rodzina Majdansów. Jeszcze wam tego nie mówiliśmy, choć niektórzy to podejrzewali… ale jesteśmy dalekimi krewnymi Rodziny Adamsów i w tym roku halloween obchodzimy rodzinnie, z kuzynami, w ciszy i spokoju, bo nikt tak się nie rozumie, jak rodzice z niemowlakami. Adamsowie wpadli do nas z krótką wizytą, więc strzeliliśmy sobie pamiątkową fotę, a oglądając je doszliśmy do wniosku, że bardzo jesteśmy do siebie podobni, szczególnie dzidziusie - napisała celebrytka na Instagramie w weekend, życząc wszystkim udanej zabawy. Styliści odwalili kawał dobrej roboty! Widać również, że cała rodzina świetnie się bawiła - a przecież o to właśnie chodziło.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.