Trwa ładowanie...
df62k1e

Miały na sobie 50 kilo mięsa. Kandydatki do tytułu Miss Bumbum w zaskakującej sesji

Pamiętacie zdjęcie Lady Gagi w sukience zrobionej z mięsa na imprezie MTV Video Awards 2010? Okazuje się, że tym pomysłem zainspirowali się organizatorzy konkursu Miss Bumbum, którzy chcieli stworzyć dla finalistek bardzo podobne "stylizacje". Jak twierdzą, przyświecała im ważna myśl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kandydatki do tytułu Miss Bumbum w bikini wykonanym z mięsa
Kandydatki do tytułu Miss Bumbum w bikini wykonanym z mięsa (Facebook.com)
df62k1e

Konkurs Miss Bumbum to jedna z najgłośniejszych corocznych imprez organizowanych w Brazylii. Jeszcze przed galą finałową zaplanowano sesję zdjęciową z udziałem finalistek. Pomysłodawcom wydarzenia zależało na wyjątkowych fotografiach, więc postanowili stworzyć dla kandydatek niecodzienne bikini. Tym razem zainspirowali się kontrowersyjną stylizacją Lady Gagi, którą zaprezentowała w 2010 roku.

   ONS.pl
(ONS.pl)

Na potrzeby sesji wykorzystali aż 50 kilogramów mięsa, z którego stworzyli kostiumy kąpielowe dla 5 wybranych dziewczyn. Tzw. beef-kini zrobiło w sieci niesamowitą furorę. Zdjęcia z tej niepowtarzalnej sesji będą zdobić zaproszenia na listopadowy finał konkursu Miss Bumbum w Sao Paulo.

df62k1e

Przedstawiciele konkursu zapewniają jednak, że nie chodziło im o o wywołanie taniej sensacji. Ich pomysł od początku miał nieść za sobą konkretne przesłanie. - Jest to symbol protestu przeciwko molestowaniu seksualnemu - czytamy w serwisie "Huffington Post".

   Facebook.com
(Facebook.com)

Finalistki są zachwycone tym pomysłem. - Nie jesteśmy kawałkiem mięsa. Często ludzie obwiniają nas za to, że jesteśmy "zbyt seksowne", sugerując, że same jesteśmy sobie winne - twierdzi jedna z kandydatek. Co sądzicie o tej sesji?

Zobacz też: "Bliskie spotkania kobiet". Namiętność i pożądanie

df62k1e

Podziel się opinią

Share
df62k1e
df62k1e