GwiazdyMichał Szpak o zakładaniu rodziny. Powinna być wielodzietna?

Michał Szpak o zakładaniu rodziny. Powinna być wielodzietna?

Michał Szpak o zakładaniu rodziny. Powinna być wielodzietna?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
07.06.2018 07:42, aktualizacja: 07.06.2018 12:00

Michał Szpak i jego siostra Marlena udzielili wywiadu dwutygodnikowi „Party”. Nie zabrakło pytania związanego z założeniem rodziny. Muzyk ma trójkę rodzeństwa, oprócz Marleny ma jeszcze siostrę i brata, Ewę i Damiana.

- Jeśli mieć dzieci, to tylko kilkoro. Nigdy jedno! – powiedział artysta. Tego samego zdania jest jego siostra Marlena. – Oboje jesteśmy skupieni na karierze, ale myślę, że gdy zaczniemy zakładać rodziny, to będą one wielodzietne – dodała.
Rodzeństwo niedawno wróciło ze wspólnego występu w Chicago. Z Nie tylko Michał jest uzdolniony muzycznie – Marlena Szpak jest śpiewaczką operową. Wspierała brata w programie „Voice of Poland”, gdzie oboje udzielali wskazówek początkującym artystom. Być może w przyszłości usłyszymy również o reszcie rodzeństwa Szpaków. - Ewa gra amatorsko na gitarze, przez jakiś czas chodziła do szkoły muzycznej na wydział wokalny. Natomiast Damian świetnie rapuje, skończył średnią szkołę muzyczną i gra na saksofonie – wylicza Marlena, w odpowiedzi na pytanie, czy jest szansa, że kiedyś całe rodzeństwo Szpaków zaśpiewa razem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (211)
Zobacz także