Trwa ładowanie...
dcb5c97

Michelle Obama i Barack Obama się rozwodzą? Tabloid wysnuł śmiałą tezę

Michelle i Barack Obama są małżeństwem od 27 lat. Ich związek wielokrotnie był stawiany jako wzór do naśladowania. W ostatnim czasie w zagranicznych mediach pojawiły się spekulacje na temat ich domniemanego rozwodu. Dowodem na rzekomy kryzys w ich małżeństwie miał być brak obrączki na palcu byłego prezydenta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michelle Obama i Barack Obama są małżeństwem od 27 lat
Michelle Obama i Barack Obama są małżeństwem od 27 lat (ONS.pl)
dcb5c97

Michelle i Barack Obama są jedną z ulubionych par amerykańskich mediów. Ich związek zawsze był szeroko omawiany, jednak para skutecznie unika skandali. Tym razem zagraniczne media znalazły dowód rzekomego kryzysu w ich małżeństwie. Niepokój wzbudził brak obrączki na placu u byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który rzuca się w oczy na zdjęciu z jego ostatniego wystąpienia. Plotki szybko zostały zdementowane.

Nie od dziś wiadomo, że Barack Obama zdejmuje obrączkę podczas wystąpień publicznych. Robi to profilaktycznie. Były prezydent dużo gestykuluje podczas wygłaszania przemów. Zdejmuje biżuterię, by uniknąć zgubienia jej.

dcb5c97

Plotki o rozwodzie Michelle i Baracka Obamy

Pierwszy o rozwodzie prezydenckiej pary doniósł zagraniczny tabloid "Globe", który poinformował, że Michelle i Barack Obama mieli wnieść papiery rozwodowe. Co więcej, podobno przestali ze sobą nawet rozmawiać. – Kiedy Barack rzucił obrączką w Michelle, to był koniec. Mówi się, że oboje konsultują się z najlepszymi adwokatami rozwodowymi. W tym momencie nawet ze sobą nie rozmawiają. Ich przedstawiciele komunikują się za nich – powiedział informator tabloidu.

Michelle i Barack Obama się rozwodzą? Materiały prasowe
Michelle i Barack Obama się rozwodzą? (Materiały prasowe)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dcb5c97

Zobacz także: Jak długo po rozstaniu się cierpi? Maria Rotkiel mówi jasno

dcb5c97

Podziel się opinią

Share
dcb5c97
dcb5c97