Trwa ładowanie...

Miejsce schadzek Camilli i księcia Karola na sprzedaż. Wiemy, ile kosztuje posiadłość Bolehyde Manor

Bolehyde Manor mieści się w 17-wiecznym dworku w Allington koło Chippenham, w Wiltshire. To właśni tu odbywały się potajemne schadzki Camilli i księcia Karola. Teraz posiadłość jest na sprzedaż za 3,75 mln funtów.

Share
Książę Karol i Camila
Książę Karol i Camila Źródło: Getty Images
d3x5utf

Do Bolehyde Manor był siedzibą Camilli Parker Bowles i jej męża Andrew, którzy przeprowadzili się do niego po ślubie w 1973 roku. Wnętrza niegdyś pełne rozmaitych bibelotów, roślin doniczkowych i oprawionych zdjęć, dziś zachwycają subtelną, pastelową kolorystyką i wyszukaną kolekcją lakierowanych antyków.

Bolehyde Manor – miejsce schadzek Camilli i Karola na sprzedaż

Na terenie imponującej posiadłości z ośmioma sypialniami znajduje się basen, kort tenisowy, gołębnik, domek na drzewie, domki na personelu, stajnie i 70 hektarów ziemi uprawnej. Jednym z pokojów, który robi największe wrażenie, jest sypialnia Camilii, na środku, której stoi olbrzymie łoże z baldachimem. Właśnie w niej pod nieobecność Andrew Bowlesa spotykali się Karol i Camilla.

d3x5utf

Jedynym zakątkiem w Bolehyde Manor, w którym od wieków zatrzymał się czas, jest imponujący ogród warzywny, w którym paradoksalnie, książę Walii oświadczył się nastoletniej Dianie Spancer. Ogrody domu są otwarte dla odwiedzających w jeden dzień w roku, podczas National Gardens Scheme.

Dziś posiadłość jest na sprzedaż za 3,75 mln funtów (ponad 18 mln zł).

"Za mocne brwi, za mocne rzęsy". Makijażystka o błędach Polek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3x5utf

Podziel się opinią

Share
d3x5utf
d3x5utf