Trwa ładowanie...
d2n07uz

Młynarska bez makijażu. Fani są zachwyceni

Agata Młynarska, która wkrótce kończy 53 lata pokazała się na Instagramie bez grama makijażu. Zaskakujący i przywracający wiarę w ludzkość jest fakt, że pod zdjęciem nie znajdziemy śladu hejtu. Dziennikarka triumfuje i "w zielone gra".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agata Młynarska według obecnych standardów wykazała się wręcz odwagą
Agata Młynarska według obecnych standardów wykazała się wręcz odwagą (Instagram.com)
d2n07uz

Usta przypominające tylną część ciała pawiana, firanka sztucznych rzęs, uzupełnione brwi i lifting (łamane na botoks) są na tyle popularne, że dawno przestały być domeną wielkomiejskich nuworyszek. W dobie kobiet idealnych, wyjście saute do warzywniaka i piekarni jest już odbierane jako wyraz "dystansu do siebie". Jeśli zaś poranny wizerunek uwiecznimy na zdjęciu i opublikujemy je w sieci, nazywa się to "odwagą".

Można zatem pogratulować takiej odwagi Agacie Młynarskiej, która bez zbędnych ceregieli pokazała na swoim Instagramie twarz nie tylko bez makijażu, ale również bez upiększającego filtra i w świetle dnia. W ten sposób powitała wiosnę i pokazała Polkom, że można mieć 53 lata (dziennikarka obchodzi urodziny 23 marca – tuż po zakończeniu sezonu zimowego) i wyglądać – a przede wszystkim czuć się – pięknie i swobodnie bez kilograma nałożonych na twarz kosmetyków. Jej naturalność doceniają także fani – "wygląda pani lepiej niż te wszystkie sztuczne celebrytki", "naturalne piękno jest tym, czego brakuje w naszej rzeczywistości. Brawo za takie zdjęcie, szczerość i celebrację naturalności" czy "przyznam, że brakuje takich zdjęć na Instagramie. Wszyscy tacy 'doskonali', ale totalnie nieprawdziwi, nierealnie wyretuszowani, a Pani...Pani prawdziwa i piękna" to tylko niektóre z pochlebnych komentarzy.

"Czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie - życie królewskie; oczy zielone- życie...???? Królewskie mam okulary a życie...?" – napisała dziennikarka pod zdjęciem. Życie oczywiście ma szalone, o czym wie każdy, kto pamięta tę szkolną rymowankę. W jej przypadku to się chyba sprawdza; życiorys dziennikarki obfituje w całą serię ciekawych zdarzeń. Nic zresztą dziwnego – aktywne funkcjonowanie w mediach i pochodzenie (jej ojcem był wszak, zmarły w marcu zeszłego roku, Wojciech Młynarski), raczej nie pozwalają na to, żeby wieść żywot nudny i nijaki.

d2n07uz

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2n07uz

Podziel się opinią

Share
d2n07uz
d2n07uz