ycipk-21gq9a

Młynarska bez makijażu. Fani są zachwyceni

Agata Młynarska, która wkrótce kończy 53 lata pokazała się na Instagramie bez grama makijażu. Zaskakujący i przywracający wiarę w ludzkość jest fakt, że pod zdjęciem nie znajdziemy śladu hejtu. Dziennikarka triumfuje i "w zielone gra".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska według obecnych standardów wykazała się wręcz odwagą
Agata Młynarska według obecnych standardów wykazała się wręcz odwagą (Instagram.com)
ycipk-21gq9a

Usta przypominające tylną część ciała pawiana, firanka sztucznych rzęs, uzupełnione brwi i lifting (łamane na botoks) są na tyle popularne, że dawno przestały być domeną wielkomiejskich nuworyszek. W dobie kobiet idealnych, wyjście saute do warzywniaka i piekarni jest już odbierane jako wyraz "dystansu do siebie". Jeśli zaś poranny wizerunek uwiecznimy na zdjęciu i opublikujemy je w sieci, nazywa się to "odwagą".

Można zatem pogratulować takiej odwagi Agacie Młynarskiej, która bez zbędnych ceregieli pokazała na swoim Instagramie twarz nie tylko bez makijażu, ale również bez upiększającego filtra i w świetle dnia. W ten sposób powitała wiosnę i pokazała Polkom, że można mieć 53 lata (dziennikarka obchodzi urodziny 23 marca – tuż po zakończeniu sezonu zimowego) i wyglądać – a przede wszystkim czuć się – pięknie i swobodnie bez kilograma nałożonych na twarz kosmetyków. Jej naturalność doceniają także fani – "wygląda pani lepiej niż te wszystkie sztuczne celebrytki", "naturalne piękno jest tym, czego brakuje w naszej rzeczywistości. Brawo za takie zdjęcie, szczerość i celebrację naturalności" czy "przyznam, że brakuje takich zdjęć na Instagramie. Wszyscy tacy 'doskonali', ale totalnie nieprawdziwi, nierealnie wyretuszowani, a Pani...Pani prawdziwa i piękna" to tylko niektóre z pochlebnych komentarzy.

"Czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie - życie królewskie; oczy zielone- życie...???? Królewskie mam okulary a życie...?" – napisała dziennikarka pod zdjęciem. Życie oczywiście ma szalone, o czym wie każdy, kto pamięta tę szkolną rymowankę. W jej przypadku to się chyba sprawdza; życiorys dziennikarki obfituje w całą serię ciekawych zdarzeń. Nic zresztą dziwnego – aktywne funkcjonowanie w mediach i pochodzenie (jej ojcem był wszak, zmarły w marcu zeszłego roku, Wojciech Młynarski), raczej nie pozwalają na to, żeby wieść żywot nudny i nijaki.

ycipk-21gq9a

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21gq9a

ycipk-21gq9a
ycipk-21gq9a