Blisko ludziMonika Olejnik nie idzie na ustępstwa. Świąteczny poranek rozpoczyna od treningu

Monika Olejnik nie idzie na ustępstwa. Świąteczny poranek rozpoczyna od treningu

Monika Olejnik nie idzie na ustępstwa. Świąteczny poranek rozpoczyna od treningu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
25.12.2019 14:45, aktualizacja: 26.12.2019 08:06

To już ten moment, kiedy każdy Polak narzeka na świąteczne przejedzenie. Monika Olejnik jednak nie poddaje się aurze lenistwa i poranek po wigilijnej kolacji zaczyna od biegania.

Monika Olejnik jest jedną z tych osób, które nie uznają kompromisów. Dziennikarka zarówno zawodowo, jak i w życiu prywatnym nie idzie na ustępstwa. Jeśli coś postanowi, musi doprowadzić to do końca. Tak jest i tym razem. Dbająca o formę Olejnik, nie zrezygnuje z joggingu nawet w święta.

Monika Olejnik – trening w święta

Monika Olejnik na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie z porannego biegania. Podpisała je: " Porannie świątecznie. Po jedzeniu czas na sport i kulturę. Życzę fantastycznego czasu dla wszystkich".

Fani zachęceni jej wytrwałością pochwalili się również swoimi osiągnięciami. "Pani Moniko, ja dzisiaj zaliczyłam 20 km" – napisała jedna z obserwatorek. Inna zapytała: "Jaki to dystans? Ja tez muszę, bo pękne".

Monika Olejnik ma 63 lata, jednak zupełnie nie wygląda na swój wiek. Być może zdrowy tryb życia i regularne treningi to jej sposób na wieczną młodość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta