Trwa ładowanie...
d24ozps

Monika Zamachowska o pierwszym mężu. Kiedyś dużo o nim napisała

"Europa da się lubić" wraca na ekrany TVP po kilkunastu latach przerwy. W związku z tym autorki profilu poświęconemu książkom celebrytów, przeczytały książkę Moniki Zamachowskiej. Przypomniały, że pisała o pierwszym mężu. Dość nieznanym na tle pozostałych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska zdobywała pozycję nosząc nazwisko pierwszego męża
Monika Zamachowska zdobywała pozycję nosząc nazwisko pierwszego męża (ONS.pl)
d24ozps

Monika Zamachowska na fali popularności programu z udziałem obcokrajowców napisała książkę. Publikacja pod tytułem "Moja Europa da się lubić" trafiła na rynek wydawniczy w 2008 r. W związku z powrotem show na antenę, autorki instagramowego profilu "Celebooki" wróciły do tego dzieła.

Kobiety, które nie pokazują swoich twarzy, od miesięcy bawią swoimi recenzjami setki użytkowników. Czytały już książki Anny Wendzikowskiej czy Małgorzaty Rozenek. Teraz dzięki nim można wrócić do tego, co napisała Monika Zamachowska.

Dziennikarka poświęciła fragment m.in. swojemu pierwszemu mężowi, po którym nosiła nazwisko Richardson.

d24ozps

Dziennikarka poznała w pracy. Rick Richardson był wtedy freelancerem, współpracującym z kilkoma redakcjami. Dzięki niemu zrobiła pierwszy duży wywiad z Bobem Geldofem. Ale jej zdaniem, Rick chyba nie spodziewał się, że postawi na karierę. "Nie umiał poradzić sobie z sytuacją, że zawodowo zaczęłam grać na siebie" – czytamy.

Z książki Zamachowskiej dowiadujemy się, że choć coraz gorzej się między nimi układało, to wzięli ślub. Przyznała wręcz, że "żadne z nich w przyszłość tego związku nie wierzyło". Kiedy dziennikarka została zatrudniona w telewizji, małżeństwo "zawaliło się jak stary dach". Para rozstała się jednak dopiero dwa lata później. "Za zgodą Ricka zostawiłam sobie dobre nazwisko (…)" – skwitowała temat.

Dziś Monika używa nazwiska trzeciego męża Zbigniewa Zamachowskiego. Mężem nr 2 był pilot Jamie Malcolm, z którym gwiazda TVP ma dwoje dzieci: Tomka i Zosię.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
*Zobacz także: Projektuje dla Agaty Dudy. Nam opowiada o współpracy z pierwszą damą *

d24ozps

Podziel się opinią

Share

d24ozps

d24ozps