Trwa ładowanie...
d2fhhod

MORE z urodzinową kolekcją skarpetek nadal chce wspierać młode talenty

Kolorowe skarpetki inspirowane tańcem zaprojektowane przez Svetlanę Kuznetsovą dla pol-skiej marki MORE są już dostępne! To jednak nie koniec współpracy z „młodymi talentami”. MORE szuka kolejnych osób, z którymi zrobi limitowane kolekcje kolorowych skarpetek.
Podziel się
MORE z urodzinową kolekcją skarpetek nadal chce wspierać młode talenty
(Materiały prasowe)
d2fhhod

Svetlana Kuznetsova jest graficzką i ilustratorką. Pochodzi z Syberii, od siedmiu lat mieszka i pra-cuje w Polsce. Skończyła ASP w Nowosybirsku i Sankt Petersburgu. Zawodowo zajmuje się two-rzeniem gier i aplikacji, ale zdarza się, że swój czas poświęca także na inne realizacje. Tak było kilka miesięcy temu, kiedy wzięła udział w konkursie „Zaprojektuj swoją skarpetkę”. Z okazji swoich 5. urodzin organizowała go marka MORE.

Materiały prasowe

- Kiedy tylko usłyszałam o konkursie, wiedziałam, że spróbuję swoich sił. Zawsze kupuję sobie cie-kawe, kolorowe skarpetki i kocham wzory - mówi Svetlana. - Najpierw zaczęłam szukać inspiracji w temacie „Celebracja”, bo takie było hasło konkursu. Od razu skojarzyło mi się ono z tańcem. Tańczę Lindy Hop od kilku lat. Czasami biorę udział w międzynarodowych festiwalach. Zauważyłam, że wiele znanych tancerek i tancerzy nosi bardzo ciekawe skarpetki. Mają wyraźne kolory albo jedna różni się od drugiej. Postanowiłam rozwinąć ten pomysł.

Materiały prasowe

Wzory zaprojektowane przez Svetlanę zostały najwyżej ocenione przez kilkuosobową komisję konkursową, w skład której weszli m.in. designerzy, dziennikarze, redaktorzy oraz blogerzy. - Do-staliśmy 647 zgłoszeń konkursowych. Ta liczba oraz poziom nadesłanych prac zaskoczyły nawet nas - mówi Anna Redziecka z marki MORE, która przewodniczyła komisji konkursowej. Ostatecznie przyznano cztery nagrody, w tym jedno wyróżnienie. Zgodnie z regulaminem zwycięska miniko-lekcja skarpetek została wyprodukowana i już pojawiła się w sklepie internetowym marki MORE.

Materiały prasowe

- Co się czuje widząc innych w zaprojektowanych przez siebie skarpetkach? Wielką radość, bo zaw-sze się cieszę, gdy widzę, że moje pomysły stają się czyimś sposobem na wyrażenie siebie - mówi Svetlana Kuznetsova. Jej zdaniem kolorowe skarpetki mogą być fajnym dodatkiem do codziennych stylizacji. - Pamiętam, gdy jakiś czas temu zobaczyłam w Berlinie starszego pana na hulajnodze. Był w drogim szarym garniturze i w czerwonych skarpetkach. Myślę, że każdy z nas, bez względu na wiek, narodowość, poglądy i styl życia, ma w sobie jakąś cząstkę koloru. Skarpetki to idealny sposób, by ten kolor wyrazić i pokazać światu.

Materiały prasowe

Dla marki MORE, założonej 5 lat temu w Goleńsku pod Łodzią przez Annę Redzicką, współpraca ze Svetlaną to nie tylko finał urodzinowego konkursu, ale także początek czegoś nowego. - Zainte-resowanie, jakim cieszył się nasz konkurs oraz poziom nadesłanych prac uświadomiły nam, że jest mnóstwo osób, które nie tylko lubią i noszą kolorowe skarpetki, ale także potrafią je projektować - mówi Anna Redzicka. - Chcemy wykorzystać ten potencjał i razem stworzyć coś ciekawego. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy design, grafikę i projektowanie mają we krwi. Odezwijcie się do nas. Poszukujemy osób, z którymi zrobimy kolejne minikolekcje kolorowych skarpetek.

Materiały prasowe
d2fhhod

Podziel się opinią

Share

d2fhhod

d2fhhod