Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
hugh laurie

Muzyczne prezenty na Dzień Matki!

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, wypada święto wszystkich mam, Dzień Matki. Z tej wyjątkowej okazji warto zrobić mamie wspaniały muzyczny prezent, który na pewno ją ucieszy.

Share
Muzyczne prezenty na Dzień Matki!
Źródło: 123RF
d2e4822

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, wypada święto wszystkich mam, Dzień Matki. Z tej wyjątkowej okazji warto zrobić mamie wspaniały muzyczny prezent, który na pewno ją ucieszy.

Poza tradycyjnymi życzeniami i kwiatkiem, na Dzień Matki warto sprezentować mamie piękną muzykę. Choćby taką, jaka znajduje się na najnowszych płytach trzech wyjątkowych artystów – Josha Grobana, Michaela Bublé i wspaniałego odtwórcy roli doktora Gregory'ego House'a w serialu "Doktor House" oraz kapitalnego bluesmana Hugh Lauriego. Każdy z wymienionych panów porusza się w innych stylistykach, lecz każdy z nich tworzy piosenki, które nikogo nie pozostawiają obojętnym i z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Waszych mam.

Możecie umilić Waszej mamie święto, dając jej w prezencie zestaw przepięknych popowych piosenek z jazzowym posmakiem, jakie Michael Bublé zawarł na wydanej wiosną 2013 roku płycie "To Be Loved", promowanej fantastyczną, optymistyczną kompozycją "It's A Beautiful Day". Całość, jak mówił artysta, jest opowieścią o miłości, szczęściu, zabawie i smakowitych rzeczach. Na albumie Kanadyjczyk zawarł też rewelacyjne przeróbki klasyków muzyki popularnej, między innymi "To Love Somebody" Bee Gees, czy "Something Stupid" Franka i Nancy Sinatrów, którą Michael zaśpiewał w duecie ze słynną aktorką Reese Witherspoon.

d2e4822

Jeśli Twoja mama czuje bluesa trudno wyobrazić sobie dla niej lepszy prezent od drugiej studyjnej płyty Hugh Lauriego "Didn't It Rain". Serialowy doktor House na albumie wybrał się w podróż ku sercu Ameryki i odkrywa na nowo pionierów amerykańskiego bluesa. Anglik fantastycznie zinterpretował kilkanaście bluesowych klasyków i jak zwykle rewelacyjnie zagrał na fortepianie. Jeżeli Twoja mama czuje bluesa, z całą pewnością będzie zachwycona takim prezentem.

Każda mama jest trochę romantyczką. Może nie czuć bluesa, może nie kręcić ją pop zaserwowany na jazzowo, ale na pewno lubi sobie od czasu do czasu pomarzyć. Doskonałym podkładem dla takich chwil może być album obdarzonego cudownym głosem Josha Grobana "All That Echoes" z lutego 2013 roku. Z 12 piosenek siedem to kompozycje, których Josh jest współautorem, pięć zaś jest przeróbkami. Wśród tych drugich jest między innymi cudownie zinterpretowana ballada "I Believe (When I Fall In Love It Will Be Forever)" Steviego Wondera.

Zrób swojej mamie wyjątkowy prezent na Dzień Matki! Podaruj jej w ten wyjątkowy dzień wspaniałe płyty jedynych w swoim rodzaju artystów.

d2e4822

Podziel się opinią

Share
d2e4822
d2e4822
Strona Główna WP