Na Ashley Graham wylała się fala krytyki. Wszystko przez nagranie z siłowni

Modelki plus size coraz częściej są krytykowane za promowane niezdrowego stylu życia. Internauci zarzucają im brak aktywności fizycznej i objadanie się kalorycznymi przekąskami. Jednak Ashley Graham udowadnia nam, że to bzdura. Niedawno zamieściła na Instagramie nagranie z siłowni. Niestety po raz kolejny wylała się na nią fala hejtu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci krytykują Ashley Graham
Internauci krytykują Ashley Graham (Instagram.com)

Ashley Graham przywróciła wiarę w siebie milionom dziewczyn na całym świecie. Najpopularniejsza modelka plus size w ekspresowym czasie stała się dla nich prawdziwą inspiracją. 29-letnia Amerykanka, która ma na koncie dziesiątki sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych, utwierdza nas w przekonaniu, że piękno nie ma rozmiaru. Ale nie wszyscy są wielbicielami jej typu figury.

Ashley wielokrotnie podkreśla w wywiadach, że stara się jeść zdrowo i regularnie ćwiczy. Mówi, że troszczy się o ciało i uważa je za swoją świątynię, dlatego nie wyobraża sobie go zaniedbywać. Internauci mają jednak inne zdanie na ten temat. By się o tym przekonać, wystarczy przeczytać komentarze pod najnowszym video Graham.

Na nagraniu mamy okazję zobaczyć ją wylewającą siódme poty na siłowni. Wydawałoby się, że Ashley daje w ten sposób dobry przykład, zachęcając nas do codziennego wysiłku fizycznego. Ale okazuje się, że i tym razem wylała się na modelkę fala hejtu. - I tak nigdy nie będziesz chuda. Twoje starania idą na marne - pisze jeden z nich. Co ciekawe, wśród obserwatorów były też osoby, które stwierdziły, że nie powinna ćwiczyć, bo jest przecież modelką plus size. - Skończ z treningami, jeśli nadal chcesz robić karierę w tej branży - czytamy.

Ashley nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć hejterom. - Nie ćwiczę po to, żeby schudnąć. Robię to, bo kocham swoje ciało i troszczę się o nie - wyznała w komentarzu. Jak widać, wśród odbiorców wciąż panuje błędne myślenie na temat modelek plus size. Mamy nadzieję, że dzięki takim postom zmieni się powszechne postrzeganie takich dziewczyn jak Graham.

Zobaczcie: Kulisy pracy nad serialem "Grześki wracają do szkoły"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.