Blisko ludziNa Faceboku powstała strona, która upokarza turystki z całego świata. Wszystko to dla zabawy

Na Faceboku powstała strona, która upokarza turystki z całego świata. Wszystko to dla zabawy

Na Faceboku powstała strona, która upokarza turystki z całego świata. Wszystko to dla zabawy
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Paulina Brzozowska

27.07.2017 13:53, aktual.: 27.07.2017 19:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magaluf to hiszpański kurort, który co roku przyciąga tysiące turystów z całego świata. Piękne plaże i gorąca atmosfera miejsca sprzyjają imprezom do białego rana. Często bez jakichkolwiek hamulców. Z dziewczyn postanowili zakpić twórcy strony na Facebooku.

"Walk of Shame" to termin opisujący poranny powrót z imprezy, podczas którego kobiety najczęściej nie są dumne ze swoich zachowań w trakcie ostatniej nocy. Brak butów, rozmazany makijaż, potargane włosy, brak niektórych części garderoby – to cechy charakterystyczne dla kobiety odbywającej właśnie swój "spacer wstydu".

W Magaluf coś takiego zdarza się często. Turystkom przybywającym do miasta puszczają hamulce i potrafią imprezować do upadłego. Dosłownie. Na to właśnie czekają twórcy wspomnienej strony. Wśród nich znajdziemy głównie pracowników barów i hoteli w Magaluf, którzy rano czekają tylko na turystki wracające z nocnych wojaży.

Czasami fotki pokazują je półnagie i w wyjątkowo niekorzystnych pozach. Dziewczyny zostają ośmieszone przed ponad 38 tys. osób, które obserwują stronę. Czy to stanowi dla jej autorów jakikolwiek problem? Nie wydaje nam się. Każdego dnia na stronie pojawiają się kolejne zdjęcia, które upokarzają "korzystające z życia" dziewczyny.

Sprawą Maga Walk of Shame zainteresowały się media. W rozmowie z "Daily Mail" jeden z administratorów strony stwierdził: Przyjeżdżając do Magaluf musisz spodziewać się, że trafisz na naszą stronę. To tylko zabawa. Żadna z dziewczyn nigdy nie zgłosiła nam, że coś jest nie tak.

Czy to wystarczający powód, żeby dalej publikować kompromitujące zdjęcia turystek? Zdecydowanie nie. To, że dziewczyny nie oponują, oznacza prawdopodobnie tylko tyle, że starają się zapomnieć o upokarzającym wieczorze i poranku.

Zobacz też: Jak alkohol wpływa na zdrowie?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (76)
Zobacz także