ycipk-1lp8pd

Niby nic, a daje ciepło – urocze kapcie dla każdego zmarzlucha

Niektórzy lubią nosić kapcie, inni nie wyobrażają sobie chodzenia w nich po domu. Jednak zwykłe skarpety często nie wystarczają do ogrzania stóp, zwłaszcza tych, które zawsze są chłodne. Szukasz pomysłowych kapci? Możesz przejrzeć propozycje, które przygotowaliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miękkie kapcie ochronią przed zimną podłogą
Miękkie kapcie ochronią przed zimną podłogą (iStock.com)
ycipk-1lp8pd

Po ciężkim dniu w pracy pragniemy relaksu, zwłaszcza jeśli wiele godzin spędziłyśmy w butach na wysokim obcasie. Miękkie, futrzane kapcie będą więc strzałem w dziesiątkę. Wystarczy wybrać odpowiedni fason. Niektóre modele przypominają typowe wsuwane klapki, inne podobne są do kobiecych balerinek, a jeszcze inne wyglądają jak śniegowce lub buty emu.

Kapcie – balerinki czy bambosze?

ycipk-1lp8pd

Kapci różnej maści mamy w sklepach pod dostatkiem. Są modele wsuwane basenowe, wykonane z gumy albo tworzywa sztucznego, które może nie są zbyt miękkie, ale za to nadają się na wiosenne i letnie miesiące, kiedy nie trzeba ocieplać stóp, i świetnie się sprawdzą zaraz po kąpieli, bo nie wchłaniają wody. Są również klapki profilaktyczne, które charakteryzują się odpowiednim krojem, licznymi usztywnieniami i podwyższeniami, pozwalającymi na swobodnie ułożenie palców, a także oddychającym, miękkim materiałem.

Jeśli poszukujemy kapci, które nie będą nieprzyjemnie szurać po podłodze, możemy wybrać modele wkładane, np. balerinki. Balerinki zwykle są lekkie i cienkie, ale nosi się je bardzo wygodnie. Dodatkowo wyglądają estetycznie i elegancko, więc będą dobrym wyborem wtedy, kiedy chcemy założyć coś bardziej schludnego i wyjściowego ze względu na wizytę gości. Innym wariantem będą bambosze za kostkę, które nadają się dla wyjątkowych zmarzluchów. Bambosze zakłada się i zdejmuje trochę dłużej niż zwykłe wsuwane klapki, ale za to ogrzewają jak nic innego.

ycipk-1lp8pd

Kapcie jak maskotki – nie tylko dla dzieci

W ostatnim czasie nastała moda na duże, niezwykle miękkie i grube kapcie z motywami zwierzęcymi, które wyglądają jak maskotki. Mogłoby się wydawać, że taki fason jest przeznaczony jedynie dla dzieci, jednak nic bardziej mylnego. Kapcie jak maskotki dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, a w sklepach najczęściej znajdziemy modele wkładane, które okalają całą stopę. Kapcie-zwierzaki wywołują uśmiech na twarzy i będą doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, która lubi otaczać się uroczymi akcesoriami.

ycipk-1lp8pd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1lp8pd

ycipk-1lp8pd
ycipk-1lp8pd