Trwa ładowanie...

"Nie bałaś się ciąży po 35. roku życia?". Anna Czartoryska odpowiedziała

Anna Czartoryska zorganizowała sesję Q&A na Instagramie. Wśród pytań od internautów nie zabrakło tych bardzo prywatnych. Obserwatorki zapytały, m.in. o późne macierzyństwo i relacje z mężem.

Share
Anna Czartoryska o dojrzałym macierzyństwie Anna Czartoryska o dojrzałym macierzyństwie Źródło: AKPA
d2ve45n

Anna Czartoryska to gwiazda, która stara się stronić od czerwonych dywanów i ścianek. Rzadko pojawia się na eventach dla celebrytów, udziela wywiadów czy pozuje do sesji zdjęciowych. Aby nie stracić kontaktu z wielbicielami, aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Niedawno zdecydowała się na sesję pytań i odpowiedzi.

Anna Czartoryska o ciąży po 30.

Jedna z internautek zdecydowała się zapytać swoją idolkę o ciążę po 30. roku życia. Kobieta zdradziła, że sama niedługo skończy 30 lat, więc zaczynają pojawiać się w niej obawy.

"Nie bałaś się ciąży po 35. roku życia? Ja mam prawie 30 i już się tym martwię" - zapytała.

d2ve45n

38-letnia aktorka nie miała oporów, by udzielić odpowiedzi na tak intymne pytanie. Poradziła swojej obserwatorce, by zachowała spokój.

"Nie. Ufam, że będzie dobrze i uważam że nie ma się co martwić na zapas. Wszystkie dzieci urodziłam po 30." - odpisała.

Anna Czartoryska-Niemczycka Instagram @annaczartoryska_niemczyca
Źródło: Instagram @annaczartoryska_niemczyca

Anna Czartoryska jest żoną Michała Niemczyckiego. Para pobrała się w 2013 roku. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci: Ksawerego, Janiny i Antoniego. Obecnie oczekują narodzin czwartego potomka, którego płeć nie jest jeszcze znana.

W jeszcze innym pytaniu, ktoś zapytał, jak Anna Czartoryska radzi sobie z gromadką dzieci. Autorka pytania zdradziła, że czasem nie radzi sobie, choć ma tylko jedno dziecko. Gwiazda wyznała, że może liczyć na duże wparcie ze strony męża i innych członków rodziny.

d2ve45n

"Mnie to też czasem przerasta... ale mam pomoc: męża, babć, nauczycieli... żłobek/przedszkole, a od niedawna także nianię" - wyznała aktorka.

Padło też pytanie o małżeństwo

Nie zabrakło również pytań o relację z mężem. Jedna z obserwatorek Anny Czartoryskiej postanowiła zapytać, czy aktorka ma jakieś skuteczne sposoby na męża.

"Jak wytrzymać z chłopem?" - zapytała.

Aktorka odpowiedziała jej w zabawny sposób.

"Napuścić na niego dzieci. A tak serio: znaleźć takiego, z którym się dogadujesz" - poradziła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Czartoryska-Niemczycka o solidarności kobiet: "Są samotne wilczyce, które wolą stać z boku"

d2ve45n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ve45n
d2ve45n