GwiazdyNie tylko "Grześki wracają do szkoły". Rafał Królikowski o trudnym końcu wakacji

Nie tylko "Grześki wracają do szkoły". Rafał Królikowski o trudnym końcu wakacji

Magdalena Kowalska-Kotwica

16.09.2017 10:15, aktual.: 17.09.2017 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dni są coraz krótsze i coraz chłodniejsze. Wakacje się skończyły, a dzieci wróciły do szkoły. Odnalezienie się ponownie w szkolnych murach bywa trudne dla dzieci. O szkolnych i nie tylko troskach oraz przygodach opowiada serial "Grześki wracają do szkoły". Jedną z głównych ról gra Rafał Królikowski, który był gościem w studiu Telewizji WP.

– Nagle musimy wstać o 7 czy 6. Warszawa jest ogromnym miastem i mój młodszy syn rzeczywiście ma kawałek do szkoły – mówi Królikowski. Zderzenie ze szkolnym rygorem dla osób pracujących w wolnych zawodach może być szczególnie nieprzyjemne, ale jak zapewnia aktor, starał się być jak najbliżej z synami. – Jest to rzeczywiście czasami trudne. Praca w showbiznesie nie jest łatwa. Ale zawsze przez te lata zabiegałem o to, żeby w ważnych momentach moich synów był obecny – mówi.

Teraz Rafał Królikowski ma jeszcze trzeciego, serialowego syna, Grzesia. W serialu "Grześki wracają do szkoły" gra jego szalonego i nietypowego tatę, który niezależnie od okoliczności stara się być kumplem dla swojego dziecka i trzymać z nim sztamę.

"Grześki wracają do szkoły” to serial o kochającej się rodzinie. Tata Grzegorz i syn Grześ są najlepszymi przyjaciółmi, mają jednak skłonność do popadania w drobne tarapaty, z których wyciąga ich mama. W produkcji główne role grają Magdalena Stużyńska-Brauer, Rafał Królikowski i Leopold Mikienko.

Źródło artykułu:Telewizja WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także