Trwa ładowanie...

Nie tylko "Grześki wracają do szkoły". Rafał Królikowski o trudnym końcu wakacji

Dni są coraz krótsze i coraz chłodniejsze. Wakacje się skończyły, a dzieci wróciły do szkoły. Odnalezienie się ponownie w szkolnych murach bywa trudne dla dzieci. O szkolnych i nie tylko troskach oraz przygodach opowiada serial "Grześki wracają do szkoły". Jedną z głównych ról gra Rafał Królikowski, który był gościem w studiu Telewizji WP.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxeqnmz
dxeqnmz

– Nagle musimy wstać o 7 czy 6. Warszawa jest ogromnym miastem i mój młodszy syn rzeczywiście ma kawałek do szkoły – mówi Królikowski. Zderzenie ze szkolnym rygorem dla osób pracujących w wolnych zawodach może być szczególnie nieprzyjemne, ale jak zapewnia aktor, starał się być jak najbliżej z synami. – Jest to rzeczywiście czasami trudne. Praca w showbiznesie nie jest łatwa. Ale zawsze przez te lata zabiegałem o to, żeby w ważnych momentach moich synów był obecny – mówi.

Teraz Rafał Królikowski ma jeszcze trzeciego, serialowego syna, Grzesia. W serialu "Grześki wracają do szkoły" gra jego szalonego i nietypowego tatę, który niezależnie od okoliczności stara się być kumplem dla swojego dziecka i trzymać z nim sztamę.

"Grześki wracają do szkoły” to serial o kochającej się rodzinie. Tata Grzegorz i syn Grześ są najlepszymi przyjaciółmi, mają jednak skłonność do popadania w drobne tarapaty, z których wyciąga ich mama. W produkcji główne role grają Magdalena Stużyńska-Brauer, Rafał Królikowski i Leopold Mikienko.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxeqnmz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxeqnmz