Niepokojące plotki o małżeństwie Golców. Młynarska ujawniła

Niepokojące plotki o małżeństwie Golców. Młynarska ujawniła

Bracia Golec kontrolują swoje żony?
Bracia Golec kontrolują swoje żony?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.10.2023 10:35, aktualizacja: 10.10.2023 11:36

Łukasz i Paweł Golec byli gośćmi Agaty Młynarskiej. Dziennikarka zadała bliźniakom pytania o żony. Po sieci krążą plotki m.in. o tym, że muzycy... zabraniają kobietom samotnie podróżować. Głos w sprawie zabrała też bratanica artystów.

Bracia Golec goszczą na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Na temat popularnego duetu w sieci można znaleźć wiele informacji - również tych nieprawdziwych. Za część z nich niedawno zabrała się Agata Młynarska w programie "Stylowe taxi Agaty". Dziennikarka sprawdziła informacje u źródła.

Bracia Golcowie zabrali głos. Tak rozwieją wszelkie wątpliwości?

Agata Młynarska skorzystała z okazji i zapytała znanych bliźniaków o ich podejście do żon. Przytoczyła przy tym pojawiające się w sieci plotki, dotyczące chęci kontroli kobiet przez mężów. - Słyszałam, że oni nie pozwalają im wyjeżdżać za granicę, albo wyjeżdżać na wakacje samym - dodała, zwracając się przy tym do bratanicy Golców, która również pojawiła się w programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dziennikarka podkreśliła, że jedna z żon miała jej powiedzieć, patrząc przy tym głęboko w oczy: "Wiesz, ja nie mogę (...). Mój mąż chce, żebym ja siedziała w domu".

- Ja się wtedy za głowę chwyciłam. Powiedz, czy to jest prawda – mówiła.

Bogna Golec potwierdziła, że jest w tym ziarnko prawdy. Następnie głos zabrał Paweł Golec, stwierdzając, że w ten sposób plotka rodzi plotkę.

- W domu na cztery spusty i jeszcze z łańcuchem - skwitował.
- No absolutnie. Moja teraz jedzie i do Madrytu i do Aten. Była w Hiszpanii, także wiesz. No ludzie, pierwsze słyszę - dodał Łukasz.

Zazdrość w związku? "Jeszcze jak"

Agata Młynarska spytała wprost, czy Golcowie nakładają na żony zakazy. Ci od razu zaprzeczyli. Łukasz Golec wspomniał, że jego ukochana często podróżuje z koleżankami, a on nie widzi w tym nic złego. Muzyk podkreślił też, że nie ma powodu, aby odczuwać zazdrość. Jego brat stwierdził, że jednak nieco mija się z prawdą. W odwecie Łukasz zapytany, czy puzonista jest zazdrosny o ukochaną, powiedział: To jeszcze jak.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl