GwiazdyNietypowa sukienka Natalii Balickiej. Wystąpiła w niej na gali Miss Supranational

Nietypowa sukienka Natalii Balickiej. Wystąpiła w niej na gali Miss Supranational

Natalia Balicka
Natalia Balicka
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA

22.08.2021 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo zmieniających się trendów konkursy piękności cały czas cieszą się ogromną popularnością. Podczas tegorocznej gali Miss Supranational reprezentantka Polski pojawiła się w sukni, o której dzisiaj jest bardzo głośno.

Wybory najpiękniejszej kobiety na świecie są symbolem minionej epoki. Dzisiaj większość kobiet życzyłaby sobie, aby nie oceniać tego, jak wyglądają, ale jakimi są osobami, jakie mają charaktery i co dobrego robią dla innych.

Mimo tego konkursy piękności cały czas mają swoje grono fanów. W ten weekend odbyła się gala Miss Supranational. O tytuł najpiękniejszej rywalizowało 58 kobiet z całego świata.

Wielki biały orzeł

Polskę reprezentowała 21-letnia Natalia Balicka, która studiuje w Collegium Medicum w Bydgoszczy i pragnie w przyszłości zostać lekarzem.

Natalia zachwyciła jurorów i dostała się do finałowej dwunastki. W trakcie konkursu każda z uczestniczek musi zaprezentować się w różnego rodzaju strojach - coctailowym, kąpielowym czy narodowym.

Ta ostatnia kategoria budzi zawsze duże emocje, ponieważ kandydatki chcą zapaść w pamięć jurorów i widzów. Natalii Balickiej niewątpliwie się to udało. Zaprezentowała się w długiej czerwonej sukni, która była ozdobiona szarfą na wzór białego orła. Wielki sztuczny ptak rzucał się w oczy i biorąc pod uwagę komentarze w sieci, to wywoływał mieszane uczucia.

Poziom artystyczny oraz wykonanie dzieła sugeruje, że za inspirację posłużyły etykiety wędlin drobiarskich, względnie wystrój osiedlowych sklepów mięsnych. Kolejny dowód na to, jak przewrotna i wszechobecna jest moda - napisał dziennikarz modowy Michał Zaczyński.

Co ciekawe za nietypową stylizację kandydatki z Polski odpowiada Ela Piorun, projektantka, która na co dzień współpracuje m.in. z Agatą Dudą.

Obraz

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (408)
Zobacz także