Qaqwqwrqw

Obrączki inne niż wszystkie. Wyjątkowe modele, które was wyróżnią

Obrączki to biżuteria szczególna. Jest oznaką uczucia łączącego dwójkę ludzi i symbolem zawartego przez nich małżeństwa. Obrączki nosimy na co dzień przez całe życie, więc to bardzo ważne, by dobrać je do naszego gustu i osobowości. Prezentujemy modele o wyjątkowej elegancji i ciekawym designie, wśród których możesz znaleźć komplet idealny dla siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zadbaj, by obrączki były wyjątkowe i pasowały do waszego gustu
Zadbaj, by obrączki były wyjątkowe i pasowały do waszego gustu (materiały promocyjne)
Qaqwqwrqw

Obrączki idealnie dobrane

Obrączki są symbolem miłości i codzienną ozdobą dłoni małżonków. O ile klasyczne modele są ponadczasowe, są również bardzo popularne i niczym nie zaskakują. Zamiast wybierać to, co inni, możesz zdecydować się na obrączki w specyficznym stylu, który was wyróżni. Nawet niewielki, oryginalny detal, ciekawe połączenie kruszców lub iskrzące kamienie mogą sprawić, że na co dzień będziecie zachwycać się biżuterią, która świadczy o waszym uczuciu. Podpowiadamy, na jakie ciekawe rozwiązanie warto się zdecydować, by obrączki wyglądały olśniewająco i przyciągały spojrzenia.

Obrączki z łączonych materiałów

Szukając obrączek, które już na pierwszy rzut oka wyglądają ciekawie, możesz zdecydować się na modele wykonane z dwóch materiałów. Białe i żółte złoto, które w nieszablonowy sposób złączone jest w jedną obrączkę, pięknie prezentuje się zarówno na damskiej, jak i męskiej dłoni. Taki duet to przepiękna metafora miłości łączącej dwójkę ludzi. To także najlepszy wybór dla par, które nie mogą dojść do porozumienia w kwestii wyboru jednego kruszcu. Obrączki z białego i żółtego złota będą kompromisem, który wygląda szlachetnie i oryginalnie.

Subtelny detal

Jeśli zazwyczaj jesteś fanką klasycznej biżuterii, ale chciałabyś, by obrączka noszona na palcu miała wyjątkowy charakter, możesz wybrać zestaw składający się z gładkiej obrączki dla mężczyzny i ozdobnego modelu dla kobiety. Detalem, który świadczy o wyjątkowości obrączki dla kobiety, może być na przykład zachwycająca cyrkonia, która w delikatny sposób podkreśla charakter biżuterii. W zależności od twoich upodobań możesz wybrać pojedynczy kamień o nieco większym rozmiarze lub kilka niewielkich, które utworzą wzór przypominający mieniący się gwiazdozbiór.

materiały promocyjne
Podziel się

Ozdobne grawery w wyjątkowym stylu

Jeśli z kolei nie jesteś wielbicielką połyskujących elementów, równie ciekawym i oryginalnym szczegółem, który może przypaść ci do gustu, są delikatne grawery. Dyskretne nacięcia odzwierciedlą wasz gust, a ich wygląd to przepiękny dowód indywidualnego podejścia do wyboru tak ważnej biżuterii, jaką są obrączki. W komplecie grawerowanych obrączek modele dla kobiety i mężczyzny są identyczne, więc tworzą niebanalny, interesujący duet. Grawerowanie może być niemal niewidoczne lub bardzo ozdobne. Wszystko zależy od waszych preferencji i efektu, na którym wam zależy.

Obrączki z oryginalnego surowca

Jeśli chcesz, by obrączki były nadzwyczaj ciekawe i różniły się od popularnych modeli, możesz postawić na niekonwencjonalny surowiec. Różowe złoto powoli zdobywa coraz wyższe miejsce na liście najczęściej wybieranych kruszców w biżuterii i z każdym rokiem zyskuje na popularności. Awangardowy odcień i piękny połysk różowego złota nie pozwala przejść obok takich modeli obojętnie. Jeśli więc zależy ci na nietypowym wyborze z nutką luksusu, ten kruszec sprawdzi się doskonale.

materiały promocyjne
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw