WP

Odeta Moro udzieliła wywiadu. ''Stwierdziłam, że chcę zrzucić pancerz''

Dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu miesięcznikowi ''Urodzie Życia''. Opowiedziała m. in. o tym, jak zmieniło się jej życie, gdy ponownie się zakochała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odeta Moro udzieliła wywiadu. ''Stwierdziłam, że chcę zrzucić pancerz''
(ONS.pl)
WP

Znana dziennikarka opowiadała w wywiadzie, że po etapie silnej niezależności nadszedł inny okres w jej życiu. Po rozwodzie ciężko pracowała i wychowywała córkę. ''Nie ukrywam, że gdy trzeba samemu opłacić wszystkie rachunki, to się okazuje, że trzeba mieć twardą d… Musiałam być kobietą i facetem w jednym. Przez moment krążyły nawet takie żarty w moim towarzystwie, że Odeta trafiła do doktora Sankowskiego, chirurga pastycznego, i on jej przyszył mosznę''– powiedziała.

Teraz to się zmieniło. Zbudowała nowy związek, spodziewa się kolejnego dziecka. ''Ja sobie usiadłam i rozmawiając sama ze sobą, stwierdziłam, że chcę zrzucić pancerz, że nie chcę być tylko twarda, kończę ren samobieżny etap w życiu, bo nie na tym polega życie (…) Gdy zmieniłam myślenie, amor mnie dopadł'' – wyznała.
W rozmowie z Anną Maruszeczko, dziennikarka mówi, że zrezygnowała z wielu rzeczy, by zajść w kolejną ciążę, zgodnie z zaleceniami lekarza. ''Cieszę się, że przynajmniej mogę chodzić do pracy. Pocieszające jest to, że wszystko, z czego zrezygnowałam, potem będzie smakowało dwa razy bardziej'' – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP