Trwa ładowanie...
d1t7wvl
Artykuł sponsorowany
kolagen

Odkryj wiecznie młodą skórę na własnej twarzy!

Mezoderma Youth Activator - metoda nowej generacji, która wykorzystuje peptydy, przyspieszające syntezę kolagenu, osiągając efekt odmładzania kobiecej skóry.
Share
Odkryj wiecznie młodą skórę na własnej twarzy!
Źródło: Materiały prasowe
d1t7wvl

Znalazłaś się kiedyś w sytuacji, w której ktoś dodał ci lat? Niestety jestem pewna, że tak. Nie martw się, wiemy jak sprawić, żeby dawali ci mniej lat, niż masz na prawdę.

Stare chińskie przysłowie mówi: „piękno jest mądrością kobiet”. W Chinach jest wiele mądrych kobiet. Każda z nich zapomniała o tym, że powinna się starzeć, a przynajmniej tak to wygląda. Świeży i zdrowy wygląd to coś, czego możemy im pozazdrościć. Wiele z was pewnie zastanawia się, jak to w ogóle możliwe…

My już przestałyśmy się zastanawiać, bo mamy teraz tajną broń przeciw starzeniu się.

d1t7wvl

Za każdym razem, kiedy pojawiasz się w jakimś miejscu po raz pierwszy, ludzie oceniają Cię na podstawie wyglądu. Nie da się tego uniknąć, tak po prostu działa świat. Dlatego wiele osób boi się prezentacji i przemówień publicznych. Czas z tym skończyć. Odnalazłyśmy sposób na to, żebyś mogła poczuć się lepiej ze sobą.

*Zapamiętaj nazwę Mezoderma Youth Activator, bo to ona tobie pomoże. To ona zmieni twoje życie tak, jak zmieniła życie wielu kobiet na całym świecie. *
Pożegnaj się ze zmarszczkami i pozbądź się 10 lat!

W jaki sposób Mezoderma Youth Activator eliminuje całe lata z twojej skóry i szyi? Odpowiedź jest bardzo prosta: wykorzystując peptydy do przyspieszenia syntezy kolagenu…

Współczesna kobieta jest bardzo krytyczna wobec siebie. Jednak każda z nas chce być postrzegana jak najlepiej – chcemy błyszczeć w towarzystwie, uśmiechać się i olśniewać promienną skórą. Chcemy, żeby ludzie zastanawiali się, ile mamy lat. Wiemy dokładnie, czego Ci trzeba, żeby mieć to wszystko. Zacznijmy od pięknej, lśniącej twarzy. Pożegnaj się ze wszystkimi zmarszczkami i pozbądź się 10 lat. Dziś to już nie trudne, bo nauka znalazła na to sposób. Uzyskasz pomoc w postaci produktu kosmetycznego, który zdziała cuda, dzięki składnikom, jakie wykorzystaliśmy, tworząc Mezodermę Youth Activator. Jesteśmy jak wojowniczki i dlatego wykorzystujemy aż 6 różnych wspaniałych składników o działaniu odmładzającym. Cenimy i zapewniamy dużą dbałość o skórę, dlatego nasze produkty są lepsze od innych.

d1t7wvl

W 2 słowach: głównym składnikiem jest tu Matrixyl Synthe 6, działający jako wygładzacz zmarszczek bez użycia żadnych inwazyjnych procedur!
Znany jako Matrixyl® Synthe’6, główny składnik Mezodermy Youth Activator to rodzaj peptydu palmitoilo-lysylodioksymetylo-lizyny, naturalnie znajdującego się w kolagenie VI i laminisie. To najnowsza generacja technologii peptydów z wynikami, w które niemal trudno uwierzyć w kontekście dbania o skórę i przeciwdziałania starzeniu się. Jest on tak efektywny, ponieważ Matrixyl Synthe’6 to nowa generacja składniku peptydowego, pełniącego funkcję najbardziej skutecznego wygładzacza zmarszczek.

   Materiały prasowe - PO / PRZED
Źródło: Materiały prasowe - PO / PRZED

Peptydy to te elementy, które „mówią” skórze, że musi produkować więcej kolagenu, dzięki czemu bezpośrednio wpływają na jej odmłodzenie. To właśnie kolagenowi przypisuje się młody wygląd skóry. Dzięki peptydom "dowodzimy" skórą - mówimy "potrzebujesz więcej kolagenu" i dzięki temu wyglądamy coraz młodziej i młodziej. Wiele kobiet ufa nam, bo widziało u siebie natychmiastowe efekty. Matrixyl Synthe’6 TM, to wojownik, który walczący o odpowiednią ilość kolagenu dla twojej skóry, nigdy się nie poddaje. W miesiąc lub nawet mniej zapomnisz, ile masz lat. Lub, jak powiedzieliby Chińczycy, staniesz się jeszcze mądrzejsza. Wiemy, że każde zmaganie w naszym codziennym życiu, wymaga użycia tajnej broni. Więc pomagamy ci zadbać o Twoją najważniejsza broń — twoją twarz. To ona pomaga Ci sprzedawać, dostać pracę, dostać awans, zawrzeć umowę. Dbamy o nią, dając ci Mezodermę Youth Activator. Nazwa mówi sama za siebie. Wiele kobiet już ją sprawdziło, żeby na własnej skórze przekonać się, że ona działa i to działa naprawdę dobrze. Badania wykazały wiele korzyści płynących z obecności peptydów w kosmetykach, więc postawiliśmy na peptydy w składzie. Matrixyl to peptyd, który podwaja produkcję kolagenu. Po prostu. Czysta magia.

Nigdy więcej zastanawiania się, jakiego produktu do twarzy użyć. Pomyśl o tym. Żeby mieć piękną promienną cerę, nakładamy na twarz, cokolwiek znajdziemy. Googlujemy różnego rodzaju kosmetyki tylko po to, żeby rozczarować się po raz kolejny brakiem widocznych efektów. Koniec z tym! Teraz czas na to, żeby usiąść, zrelaksować się i po prostu cieszyć świetnymi rezultatami. Mówiliśmy, jesteśmy wojownikami. Mezoderma Yout Activator walczy dla ciebie.

d1t7wvl

Jak narodził się pomysł na Mezodermę?

Byliśmy zdenerwowani tym, że wiele kobiet sięga po inwazyjne procedury, botoks i zastrzyki z kolagenu. Byliśmy przekonani, że to zupełnie niepotrzebne i postanowiliśmy przyjrzeć się temu bliżej. Wtedy znaleźliśmy badania, które potwierdzały to, w co już zaczynaliśmy wierzyć. Mezoderma Youth Activator "narodziła się", żeby cię uszczęśliwić. Kiedy twoja skóra jest szczęśliwa, ty wyglądasz znów jak nastolatka, a wiemy, że to z pewnością poprawia ci nastrój.

Chcieliśmy, żebyś znów się uśmiechała i nie musiała martwić swoim wyglądem. Osiągnęliśmy sukces. Teraz twoja kolej. Koniec ze stresem przed wygłaszaniem prezentacji przed kolegami. Koniec z zastanawianiem się, czy dostaniesz tę pracę. Nigdy więcej nieprzespanych nocy, pełnych niepokoju o to, czy podpiszesz kontrakt. Mamy już odpowiedź. Mezoderma Youth Activator została stworzona, żeby zająć się tobą zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, nawet kiedy śpisz.

Nasze konkluzje mają oparcie w nauce:
Jej podstawą działania jest efekt matryplinopodobny, stymulujący syntezę 6 głównych składników skóry:
• Kolagenu I
• Kolagenu III
• Kolagenu IV
• Lamininu 5

Powinnaś się już zastanawiać tylko nad jedną kwestią: gdzie i jak szybko mogę zdobyć Mezodermę Youth Activator?

"Ciekawska kobieta jest w stanie odwrócić tęczę, żeby zobaczyć, co jest po drugiej stronie". To kolejne chińskie przysłowie, które przypominamy sobie, myśląc o Mezodermie Youth Activator.

d1t7wvl

Podziel się opinią

Share
d1t7wvl
d1t7wvl