Trwa ładowanie...
dt9sxxe

Okulary dobrane do charakteru? Zobacz, co o tobie mówią

Okulary przeciwsłoneczne to jedno z najważniejszych akcesoriów. Nie dość że chronią nasze oczy przed promieniami słońca, zapobiegają też powstawaniu zmarszczek, a przy tym zasłaniają nasze niewyspane, zapłakane, spuchnięte, zmęczone słońcem oczy. Okulary zawsze coś ukrywają. Chowając pod swoim kształtem 1/3 naszej twarzy, mówiąc jednocześnie coś o naszej osobowości. Zobacz, co oznacza twój ulubiony kształt!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okulary przeciwsłoneczne wiele mówią o twoim charakterze.
Okulary przeciwsłoneczne wiele mówią o twoim charakterze. (Fotolia)
dt9sxxe

*AVIATORY *
Miłośniczki aviatorek to osoby uwielbiające adrenalinę. Gdy dużo się dzieje, ty już zacierasz ręce, by z uwagą obserwować przebieg sytuacji. Ryzyko traktujesz jak wisienkę na torcie, a kiedy robi się już naprawdę gorąco, potrafisz zapanować nad całą sytuacją. Okulary przeciwsłoneczne o tym kształcie skrywają tajemnice, które strzeżesz niczym agentka FBI.

Aviator'y w promocyjnej cenie:

PRZEJRZYSTE AWIATORY
Okulary te wybierają osoby pewne siebie i swojej wartości, którym do głowy nawet nie wpadłoby, żeby mieć jakiekolwiek kompleksy. Twoja towarzyska, zabawowa i otwarta dusza potrzebuje kontaktu z ludźmi, bez którego robisz się smutna i niezadowolona. Czerpiesz energię z tego, co dzieje się dookoła ciebie.

*OKULARY O KOCIM KSZTAŁCIE *
Lubisz dramatyzować, ale nosisz się z klasą. Masz modowe trendy w małym paluszku, a okulary lubisz nosić niemalże na czubku nosa, z odrobiną nonszalancji. Zawsze musisz wiedzieć, co się dookoła ciebie dzieje, śledzisz newsy i chętnie uczysz się nowych rzeczy. Nie możesz usiedzieć w miejscu, a kiedy próbujesz się relaksować, od razu chciałabyś się za coś zabrać.

OKULARKI LENNONKI
Jeśli uwielbiasz okrągłe okulary, to z pewnością masz w sobie dużo spokoju i nie masz problemu ze zrelaksowaniem się po ciężkim dniu. Do życia podchodzisz z dużą dozą dystansu i dbasz o swój wewnętrzny balans. Wiesz, że niektórymi sprawami nie warto się przejmować i dzielisz się swoim podejściem z tymi, którzy tego potrzebują.

Najmodniejsze okulary o okrągłym kształcie:

KLASYCZNE RAY BAN WAYFARER
Funkcjonalność to twoje drugie imię. Lubisz, kiedy masz wszystko pod kontrolą, nawet jeśli twoja dusza pragnie odrobiny szaleństwa. Jeśli już je do siebie dopuszczasz, nadal wolisz wiedzieć, czego dokładnie możesz się spodziewać po najbardziej szalonej sytuacji. Cechuje cię rozsądne podejście do życia.

OKULARY W KSZTAŁCIE SERC
Jesteś osobą delikatną, ukrytą romantyczką. Masz wielkie serce, co pokazujesz w kształcie swoich okularów. Ale lubisz też kokietować, niczym współczesna Lolita. Wszystko co urocze i słodkie, wzbudza twoje emocje. Nie przejmujesz się trendami, bo wiesz, że to, co na siebie zakładasz, jest dopasowane do twojej osobowości.

OKULARY LUSTRZANKI
Jesteś pracowita i zawsze chcesz być na czasie. Twardo stąpasz po ziemi, a ambicja pcha cię do podejmowania coraz to nowych wyzwań. Czasem jednak chcesz zniknąć i spędzić trochę czasu sama ze sobą. Namawiasz ludzi, by patrzyli w głąb siebie i nie pozwalali, by coś ich przesadnie przytłoczyło. Jesteś realistką, a okulary, które nosisz, pozwalają Ci się odciąć, bo traktujesz je niczym pelerynę niewidkę.

Modne lustrzanki:

Zobacz też: Pomysł na biznes: Okulary i zegarki z drewna

dt9sxxe

Podziel się opinią

Share

dt9sxxe

dt9sxxe