Trwa ładowanie...
da64dm6

Oliwia Bieniuk dodała nowe zdjęcie. Skojarzenia z Anną Przybylską nie są przypadkowe

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka musiała odnaleźć się po śmierci matki. W ostatnim zdjęciu na Instagramie prawdopodobnie nawiązała do jej twórczości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina swoją mamę Annę Przybylską
Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina swoją mamę Annę Przybylską (ONS/Instagram)
da64dm6

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło prawie 5 lat. Jej bliscy nie zapomnieli o ogromnej stracie, jaką ponieśli 5 października 2014 roku. Córka aktorki, Oliwia, dodała czarno-białe zdjęcie na Instagramie. Dziewczyna pozuje na tle morza w luźniej stylizacji. Do złudzenia przypomina swoją matkę. Fotografia może być nawiązaniem do okładki jednego z magazynów, na której pojawiła się Anna Przybylska – sesja zdjęciowa miała miejsce właśnie na tle morza, a aktorce towarzyszyły dzieci. Zdjęcie nastolatki nie doczekało się podpisu, dziewczyna podsumowała je dwoma emotikonami.

Pod postem pojawiło się wiele polubień i komentarzy. "Ale cudowna", "Onieśmielająca", "Jak zwykle piękna" – piszą internauci.

da64dm6

Oliwia Bieniuk – kariera aktorska

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy i nieśmiało stawia pierwsze kroki w zawodzie aktorki. W tym roku zagrała rolę w produkcji szkolnej. Razem z kolegami z IX LO w Gdyni pracowała nad krótkometrażowym filmem "Glimmer". Dziewczyna podkreślała, że to był dla niej zaszczyt brać udział w tej akcji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 3 zastosowania czerwonej szminki. Zrobicie nią cały makijaż:

da64dm6

Podziel się opinią

Share

da64dm6

da64dm6