Oświadczył się jej w nietypowy sposób. Połączyła ich miłość do... pizzy

Zaręczyny przy zachodzie słońca, z kieliszkiem szampana i bukietem kwiatów to nuda. Dziś liczy się przede wszystkim oryginalny pomysł z elementem zaskoczenia. Z tego założenia wyszedł młody Amerykanin, który postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie w bardzo nietypowych okolicznościach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Napisał na pizzy "Wyjdź za mnie!"
Napisał na pizzy "Wyjdź za mnie!" (Facebook.com)
WP

Wydawało ci się, że wszelkie pomysły na oświadczyny zostały już wykorzystane? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. 31-letni Renner z USA poprosił swoją dziewczynę o rękę w kuchni. Gdy ta wyjmowała pizzę z pieca, ujrzała na niej napis: "Wyjdź za mnie!".

W tym samym momencie chłopak podszedł do niej i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. - Chciałem to zrobić w fajny i praktyczny sposób. Oboje bardzo często jemy pizzę, dlatego pomyślałem, że to się jej spodoba - wyznał Renner w rozmowie z portalem "Yahoo Style".

WP
Facebook.com
Podziel się

Dodajmy, że oświadczyny odbyły się w domu jej rodziców. Dziewczyna już od kilku dni planowała te odwiedziny. - Brittany chciała obejrzeć u nich mecz. Postanowiłem więc wykorzystać tę okazję - powiedział Renner. - Odezwałem się do jej taty dzień przed nasza wizytą i opowiedział o swoim planie - wyznał.

Dziewczyna zupełnie się tego spodziewała. Na początku myślała, że to żart. Ale gdy tylko zobaczyła pierścionek, wszystko stało sie jasne. Bez chwili wahania powiedziała "tak" i natychmiast uściskała ukochanego. Brittany doceniła niecodzienny pomysł Rennera.

WP

Jak widać, wbrew pozorom nie każda z nas marzy o romantycznych zaręczynach...

Zobaczcie: Kulisy pracy nad serialem "Grześki wracają do szkoły"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP