Trwa ładowanie...

Patrycja Sołtysik dodała poruszający wpis. "Rozpadam się wewnątrz"

Patrycja Sołtysik dotąd mogła być stawiana za wzór siły charakteru. Mimo młodego wieku wykazała się wielką dojrzałością, gdy pomogła mężowi w zmaganiach z chorobą alkoholową. Okazuje się, że teraz ona przechodzi kryzys. Internauci pospieszyli ze wsparciem.

Share
Patrycja Sołtysik przechodzi kryzys
Patrycja Sołtysik przechodzi kryzysŹródło: AKPA
dvy8vh5

Gdy Patrycja Czop poznała słynnego dziennikarza, miała zaledwie 25 lat. Media nie dawały im szans - dzielił ich wiek, doświadczenie życiowe i priorytety. Oni postanowili udowodnić światu, że miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności. I nie mylili się. Zakochani obchodzili w tym roku szóstą rocznicę ślubu. Patrycja Czop nigdy nie ukrywała, że ich związek jest pełen wzlotów i upadków. Czyżby właśnie przechodziło gorszy czas?

Miłość w cieniu choroby

Andrzej Sołtysik to mężczyzna z przeszłością. Na jego zmagania z chorobą alkoholową patrzyła cała Polska. Dziennikarz miało opinię podrywacza i imprezowicza. W końcu także pracodawca, TVN, miał dość wybryków swojego gwiazdora i podziękował mu za współpracę. Wtedy pomocną dłoń wyciągnęła Patrycja.

- Jej kocyk i herbata było czymś, czego potrzebowałem. A trzeba było roku. Była ze mną i każdą chwilę tej terapii przeszła ze mną. To był dowód z nieba, że to ta kobieta" - wspominał dziennikarz w wywiadzie dla Izabeli Janachowskiej.

dvy8vh5


Para doczekała się potomka, 6-letniego synka Stanisława, który jest oczkiem w głowie obojga rodziców.

Niepokojący wpis

Patrycja Sołtysik zawsze była aktywna w social mediach. Ostatnio jednak zamilkła. Dziś postanowiła wyjaśnić followersom, co było przyczyną takiej decyzji.

"Ostatnio mnie tu mniej … chyba dlatego, że w życiu coraz więcej się dzieje… Czuję, że im bardziej się staram podołać, tym mocniej rozpadam się wewnątrz na drobne kawałeczki. Ostatnie dni to wachlarz emocji, strachów i płaczu z bezsilności. Dziś powiedziałam nawet do Andrzeja: myślałam, że jestem twardsza, mocniejsza… Powiedział mi, że jestem najdzielniejszą i najmocniejszą kobietą jaką zna. Ale szczerze ? Dziś tego nie czuję … Jutro będzie lepiej, musi być!".

Fani Patrycji natychmiast ruszyli z wyrazami troski. Miejmy nadzieję, że celebrytka wkrótce poczuje się lepiej.

dvy8vh5

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Zatroskany Sołtysik tuli żonę na peronie

dvy8vh5

Podziel się opinią

Share
dvy8vh5
dvy8vh5