Trwa ładowanie...
ycipk-91zhck

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka obchodzą rocznicę ślubu. Zabawny komentarz

Paulina Krupińska rok temu – po kilku latach związku – powiedziała "tak" Sebastianowi Karpielowi-Bułecce. Do ostatniej chwili udało im się zachować to w tajemnicy. Modelka świętuje teraz pierwszy rok małżeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska rok temu wyszła za Sebastiana Karpiela-Bułeckę
Paulina Krupińska rok temu wyszła za Sebastiana Karpiela-Bułeckę (instagram, ONS)
ycipk-91zhck

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – ślub

Pierwsza informacja o tym, że Paulina Krupińska spotyka się z 11 lat starszym Sebastianem Karpielem-Bułecką pojawiła się w 2014 r. Wtedy pojawili się razem na ślubie przyjaciółki byłej Miss Polonia, Rozalii Mancewicz. Ale nawet po ujawnieniu tego faktu, para nie afiszowała się ze swoim uczuciem.

ycipk-91zhck

Latem 2015 r. Krupińska urodziła Antoninę. Dwa lata później na świat przyszedł Jędrzej. Dla wielu to był wystarczający powód, by Karpiel-Bułecka oświadczył się ukochanej. Jednak dopiero w 2018 r. rodzice dwójki dzieci postanowili zalegalizować swój związek. Paparazzi zdążyli zrobić zdjęcia zakochanym już po wyjściu z kościoła. Modelka miała na sobie góralską suknię. Jej świeżo upieczony mąż również oddał hołd tradycji. Po całej uroczystości na Instagramie pojawiły się zdjęcia – z auta młodych czy poprawin.

Paulina Krupińska – rocznica ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką

ycipk-91zhck

Czas naprawdę szybko płynie. Krupińska i Karpiel-Bułecka świętują właśnie 1. rocznicę zawarcia małżeństwa. Z tej okazji modelka i prezenterka telewizyjna podzieliła się nieznaną fotografią z tamtego dnia. Pod zdjęciem Krupińska zażartowała: "Teraz to już pójdzie z górki".

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

ycipk-91zhck

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-91zhck

ycipk-91zhck
ycipk-91zhck