Trwa ładowanie...
d17c8ma

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka obchodzą rocznicę ślubu. Zabawny komentarz

Paulina Krupińska rok temu – po kilku latach związku – powiedziała "tak" Sebastianowi Karpielowi-Bułecce. Do ostatniej chwili udało im się zachować to w tajemnicy. Modelka świętuje teraz pierwszy rok małżeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska rok temu wyszła za Sebastiana Karpiela-Bułeckę
Paulina Krupińska rok temu wyszła za Sebastiana Karpiela-Bułeckę (instagram, ONS)
d17c8ma

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – ślub

Pierwsza informacja o tym, że Paulina Krupińska spotyka się z 11 lat starszym Sebastianem Karpielem-Bułecką pojawiła się w 2014 r. Wtedy pojawili się razem na ślubie przyjaciółki byłej Miss Polonia, Rozalii Mancewicz. Ale nawet po ujawnieniu tego faktu, para nie afiszowała się ze swoim uczuciem.

d17c8ma

Latem 2015 r. Krupińska urodziła Antoninę. Dwa lata później na świat przyszedł Jędrzej. Dla wielu to był wystarczający powód, by Karpiel-Bułecka oświadczył się ukochanej. Jednak dopiero w 2018 r. rodzice dwójki dzieci postanowili zalegalizować swój związek. Paparazzi zdążyli zrobić zdjęcia zakochanym już po wyjściu z kościoła. Modelka miała na sobie góralską suknię. Jej świeżo upieczony mąż również oddał hołd tradycji. Po całej uroczystości na Instagramie pojawiły się zdjęcia – z auta młodych czy poprawin.

Paulina Krupińska – rocznica ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Czas naprawdę szybko płynie. Krupińska i Karpiel-Bułecka świętują właśnie 1. rocznicę zawarcia małżeństwa. Z tej okazji modelka i prezenterka telewizyjna podzieliła się nieznaną fotografią z tamtego dnia. Pod zdjęciem Krupińska zażartowała: "Teraz to już pójdzie z górki".

d17c8ma

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17c8ma

Podziel się opinią

Share
d17c8ma
d17c8ma