GwiazdyPierce Brosnan i jego żona świętują 25 lat bycia razem. Wciąż zachowują się jak nowożeńcy

Pierce Brosnan i jego żona świętują 25 lat bycia razem. Wciąż zachowują się jak nowożeńcy

Pierce Brosnan i jego żona świętują 25 lat bycia razem. Wciąż zachowują się jak nowożeńcy
Źródło zdjęć: © Forum
Agata Porażka

31.07.2018 14:10, aktual.: 31.07.2018 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierce Brosnan wraz z żoną Keely Shaye Smith wybrali się na poranną przejażdżkę po okolicy ich domu w Malibu. Para wciąż okazuje sobie miłość na każdym kroku, pomimo tego, że są razem już 25 lat. Małżeństwo Brosnanów jest naprawdę niezwykłe, jak na Hollywood.

W świecie, w którym większość rówieśników Pierce’a wymienia swoje żony na młodszy model, on nadal wiernie trwa przy swojej partnerce. I obydwoje wciąż zachowują się jak nowożeńcy, tworząc wspaniałą rodzinę.

Obraz
© ONS

Jednak życie Pierce'a Brosnana nie zawsze było tak kolorowe. Zaczynając od trudnego dzieciństwa, przez śmierć bliskich osób, aktor przeszedł przez wiele. Zarówno jego pierwsza żona, jak i córka, zmarły na nowotwór. Brosnan przyznał się, że cierpiał na depresję po ich śmierci. To właśnie Keely pomogła mu z niej wyjść i trwała przy nim w najtrudniejszych momentach. Pierce określa ją jako „swoją Gwiazdę Północy, zawsze na mnie spogląda”.

Obraz
© East News

Poznali się 25 lat temu na plaży w Meksyku. Keely pracowała wtedy jako dziennikarka i robiła wywiad z aktorem Tedem Dansonem. Kilka dni później dziennikarka z Piercem wybrali się na randkę i nie mogli przestać rozmawiać do 3 nad ranem. W tym samym roku Brosnan dostał rolę Bonda, co wiązało się z wieloma podróżami. Ale gdziekolwiek pojechał, od razu kupował bilety lotnicze dla Keely, żeby mogła do niego przylecieć. Pytany o żonę, odpowiada: „Kocham jej żywotność, jej pasję. Ma siłę, bez której nie byłbym w stanie żyć. Gdy ona na mnie patrzy, robię się słaby”.

W czasach, gdy większość Hollywoodzkich par komunikuje się głównie przez prawników, państwo Brosnan cały czas pokazują się razem i piszą o swojej miłości w mediach społecznościowych. Miejmy nadzieję, że będą jak najdłużej inspirować inne pary.

Obraz
© Instagram

Niestety, mając ponad 650 tysięcy obserwujących, oprócz wsparcia, na Brosnana i jego żonę wylewa się fala krytyki. Keely nie robi sobie operacji plastycznych, nie ma idealnej figury modelki i nie kryje swoich niedoskonałości. Jest łatwym kąskiem dla hejterów, szczególnie przy Brosnanie, który wciąż ma urodę Jamesa Bonda. Na szczęście obydwoje są ponad to, i zupełnie nie przejmują się krzywdzącymi opiniami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także