GwiazdyPiotr Grabowski i Anna Dereszowska. Ona ma rodzinę, on nie może ułożyć sobie życia

Piotr Grabowski i Anna Dereszowska. Ona ma rodzinę, on nie może ułożyć sobie życia

Piotr Grabowski i Anna Dereszowska. Ona ma rodzinę, on nie może ułożyć sobie życia
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz

26.09.2019 07:28, aktual.: 26.09.2019 08:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Grabowski w polskim show-biznesie zaistniał, gdy związał się z Anną Dereszowską. Po rozstaniu ona spotkała młodszego fotografa, on wciąż szuka miłości. Aktora przyłapano właśnie z dużo młodszą szatynką.

Piotr Grabowski opuszczał jeden z warszawskich klubów w towarzystwie pięknej kobiety. Paparazzi zrobili im kilka zdjęć. "Życie na gorąco" zapytało o nią koleżankę 51-latka. – Nie znam tej dziewczyny – cytuje ją tabloid. Za to chętnie wypowiedziała się na temat samotności Grabowskiego. – Piotrek wciąż czeka na tę jedyną. Chce kochać i być kochanym – przekonuje znajoma artysty.

Piotr Grabowski- związki

#

6 lat temu Grabowski rozstał się z Anną Dereszowską, z którą ma córkę Lenę. Związek pary budził duże emocje. A to dlatego, że dla młodszej ukochanej Grabowski zostawił żonę, Martę Konarską. Jak twierdzi informatorka gazety, Dereszowska jest miłością jego życia i to dlatego nie może się ustatkować. Grabowski przez dwa lata był zakochany w ekonomistce z Wybrzeża, ale kiedy wydawało się, że to jest to, związek się rozpadł. Mimo to aktor się nie poddaje. – Nie interesują mnie związki na chwilę ani miłe przygody – przekonywał w jednym z ostatnich wywiadów Grabowski.

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także