GwiazdyPokoloruj dzieciom świat z ENCE PENCE

Pokoloruj dzieciom świat z ENCE PENCE

Pokoloruj dzieciom świat z ENCE PENCE
Źródło zdjęć: © ENCE PENCE
31.10.2014 14:46, aktualizacja: 31.10.2014 15:05

Aby świat stał się bardziej kolorowy i aby czyn przekuć w działanie, ENCE PENCE stworzyło akcję charytatywną „Pokoloruj dzieciom świat". Pomysł akcji zyskał poparcie Magdaleny Różczki.

Młoda marka ENCE PENCE, działająca na polskim rynku od dwóch lat, jako swoje hasło przewodnie wybrała „Żyj Kolorowo” i w zgodzie z tym hasłem tworzy kolorową, pełną pozytywnych emocji biżuterię. ENCE PENCE to nie tylko wychodzenie naprzeciw nowym trendom, lecz także radość z projektowania tego, co wyjątkowe i płynące z przekonania, że życie warto wypełniać jedynie tym, co barwne i ciepłe – stąd ręczne wykonanie, pasja, wszystkie kolory i nazwy kolekcji, które wywołują uśmiech: Euforia, Frajda, Radość, czy Uniesienie to tylko niektóre z nich.

Aby świat stał się bardziej kolorowy i aby czyn przekuć w działanie, ENCE PENCE stworzyło akcję charytatywną „Pokoloruj dzieciom świat…”. Pomysł akcji zyskał poparcie Magdaleny Różczki, która zaangażowała się w nią od samego początku:

- Pół roku temu poznałam dziewczyny, które produkują bransoletki ENCE PENCE. Powiedziały mi: „Robisz różne fajne rzeczy i chciałybyśmy wyprodukować taką linię bransoletek z których dochód będziemy przekazywać na Fundację Rodzin Adopcyjnych”. Zgodziłam się, ucieszyłam, pomagam.

We współpracy z Magdaleną Różczką ENCE PENCE zaprojektowało damskie bransoletki „Nadzieja”, których sprzedaż wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku. Tak wspomina to aktorka:

- 5 lat temu trafiłam do IOP w Otwocku, to jest Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny. Okazało się, że jest tam trzydziestka dzieci, a w roku trafia tam setka dzieci porzuconych przez rodziców. Pojechałam tam tylko na chwileczkę, żeby zostawić rzeczy, które zostały mi po maleńkim dziecku. Była to moja pierwsza wizyta, ale nie ostatnia.

Po niedługim czasie do akcji dołączył również Paweł Małaszyński, przy współpracy z którym powstała męska bransoletka „Nadzieja” w kolorze czarnym.

Kupując bransoletkę nie tylko sprawiamy sobie czy bliskim miły prezent, przede wszystkim każda z bransoletek niesie ze sobą przynajmniej jeden uśmiech dziecka, które przebywa w ośrodku.

Dodatkową miłą niespodzianką od gwiazd, które wspierają akcję, są autografy, które dostaje każdy, kto kupi bransoletkę. Do bransoletki damskiej dołączany jest autograf Magdaleny Różczki, do męskiej Pawła Małaszyńskiego.

Akcja „Pokoloruj dzieciom świat…” zgromadziła już wielu sympatyków, m.in.: Sonię Bohosiewicz, Beatę Sadowską, Agnieszkę Sienkiewicz, Jana Wieczorkowskiego, Mikołaja Roznerskiego czy Agnieszkę Więdłochę. Kilka dni temu dołączył do naszej akcji Przemysław Kossakowski. Cudowny człowiek o wielkim sercu.