Trwa ładowanie...
d13gcyn

Polski akcent na British Fashion Awards - Łukasz Jemioł i Małgorzata Socha

Jeśli myślicie polska moda, to które nazwisko przychodzi wam na myśl? Założymy się, że w pierwszej dziesiątce, jeśli nie na jednym z pierwszych miejsc, pojawi się Łukasz Jemioł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polski akcent na British Fashion Awards - Łukasz Jemioł i Małgorzata Socha
d13gcyn

Jeśli myślicie: "polska moda", to które nazwisko przychodzi wam do głowy? Założymy się, że w pierwszej dziesiątce, jeśli nie na jednym z pierwszych miejsc, pojawi się Łukasz Jemioł.

Nie powinno więc nikogo dziwić, że to właśnie Łukasz Jemioł reprezentować będzie Polskę na British Fashion Awards 2015 w Londynie. Towarzyszyć mu będzie jego muza Małgorzata Socha.

_**- Małgorzata Socha od wielu lat jest muzą i przyjaciółką Łukasza. Dla projektanta jest to jeden z ważniejszych czerwonych dywanów w karierze, stąd zaproszenie Małgosi Sochy było naturalnym wyborem -**_wyjaśnia nam menadżerka projektanta.

d13gcyn

Gala, podczas której wręczone zostaną najważniejsze nagrody branży modowej, odbędzie się już za kilka godzin w Coliseum Theatre, a na czerwonym dywanie pojawi się – oprócz polskiej aktorki – również : Jourdan Dunn, Victoria Beckham, Karl Lagerfeld, Tom Ford, Stella McCartney czy Alessandro Michele.

(fot. Materiały prasowe)

Na oficjalnym profilu Łukasza Jemioła na Facebooku pojawiły się już zdjęcia z przymiarek. Stąd wiemy, że suknia Małgorzaty Sochy nawiązywać będzie do sukni stworzonej na potrzeby jubileuszowej kolekcji projektanta Premium.

_**- Odwołuje się do stylu boho, choć w wydaniu wieczorowym -**_mówi menadżerka. - Łukasz uszył tę suknię specjalnie na okoliczność rozdania nagród w Londynie, do projektu użył zestawienia dwóch jedwabi. Małgosia do stylizacji dobrała także elegancką biżuterię Apart z diamentami.

d13gcyn

Warto dodać, że za stylizację aktorki odpowiada Alicja Werniewicz.

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł są już w drodze do Londynu. Jeśli chcecie wiedzieć, jak zaprezentują się na czerwonym dywanie podczas British Fashion Awards, śledzcie nasz Facebook i zaglądajcie na serwis Kobieta WP! Trzymamy rękę na pulsie!

d13gcyn

Podziel się opinią

Share

d13gcyn

d13gcyn