Qaqwqwrqw
Informacja prasowa
Uroda

Przełomowa linia kosmetyków od Garnier BOTANICAL

Nowa seria kosmetyków Garnier BOTANICAL to 96 procent składników naturalnych. Koniec z nieczytelnym i niezrozumiałym składem codziennych produktów do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry twarzy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Materiały prasowe, Garnier
Materiały prasowe, Garnier (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Gama kosmetyków od Garnier to rytuał oczyszczający i pielęgnacyjny dla każdego typu cery. Kosmetyki powstałe na bazie naturalnych receptur skutecznie dbają o skórę twarzy i dostarczają po prostu przyjemności z ich stosowania.

- woda różana dla ukojenia skóry wrażliwej i suchej;
- ekstrakt z winogron dla odświeżenia skóry normalnej i mieszanej;
- miód kwiatowy dla odżywienia cery suchej i bardzo suchej.

Nowa linia Garnier BOTANICAL, materiały prasowe Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Wyselekcjonowane składniki
Wszystkie składniki aktywne pochodzą ze ściśle wyselekcjonowanych miejsc na świecie i są uzyskiwane w sposób zrównoważony. Miód pochodzi z rezerwatu biosfery Sheka Forest w Etiopii, w którym prace dostosowuje się do naturalnego cyklu pszczół (tzw. metoda „pszczelego szeptu”). Winogrona uprawiane są we Włoszech, czyli w miejscu o idealnych warunkach klimatycznych dla wzrostu tego owocu. Również nie bez powodu róże do kosmetyków Garnier hodowane są w Bułgarii, Turcji i Iranie. To regiony uważane za kolebkę tego kwiatu, a zbiory przeprowadza się jedynie raz w roku.

Nowa linia Garnier Botanical, materiały prasowe Materiały prasowe
Podziel się

Liczy się ekologia
Podczas produkcji nowej linii Garnier Botanical także pamiętano o ekologii. Wszystkie pojemniki w 100 procentach nadają się do recyklingu. Ponadto, używając papieru z certyfikatem FSC do produkcji opakowań, Garnier wspiera lepsze zarządzanie zasobami leśnymi na świecie.

Nowa linia Garnier BOTANICAL, materiały prasowe Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Transparentny skład
Konsumentka ma pełną świadomość tego, co kryje się w kosmetyku. Nie chodzi tylko o transparentne opakowanie, ale o umieszczony na nim opis składników produktu z wyjaśnieniem ich pochodzenia. Dzięki temu łatwo sprawdzić, że pod skomplikowanie brzmiącymi nazwami kryją się naturalne składniki lub ekstrakty pochodzenia naturalnego – których jest aż 96 procent! A co z pozostałymi 4 procentami? To absolutne minimum, aby zapewnić przyjemność stosowania i wysoką trwałość formuł. W ten sposób wiadomo nie tylko co jest w składzie kosmetyku, ale też dlaczego ten składnik został wybrany.

Polub WP Kobieta
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw