Trwa ładowanie...
ycipk-2g60k9
Informacja prasowa
twarz

Przełomowa linia kosmetyków od Garnier BOTANICAL

Nowa seria kosmetyków Garnier BOTANICAL to 96 procent składników naturalnych. Koniec z nieczytelnym i niezrozumiałym składem codziennych produktów do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry twarzy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Materiały prasowe, Garnier
Materiały prasowe, Garnier (Materiały prasowe)
ycipk-2g60k9

Gama kosmetyków od Garnier to rytuał oczyszczający i pielęgnacyjny dla każdego typu cery. Kosmetyki powstałe na bazie naturalnych receptur skutecznie dbają o skórę twarzy i dostarczają po prostu przyjemności z ich stosowania.

- woda różana dla ukojenia skóry wrażliwej i suchej;
- ekstrakt z winogron dla odświeżenia skóry normalnej i mieszanej;
- miód kwiatowy dla odżywienia cery suchej i bardzo suchej.

Nowa linia Garnier BOTANICAL, materiały prasowe Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-2g60k9

Wyselekcjonowane składniki
Wszystkie składniki aktywne pochodzą ze ściśle wyselekcjonowanych miejsc na świecie i są uzyskiwane w sposób zrównoważony. Miód pochodzi z rezerwatu biosfery Sheka Forest w Etiopii, w którym prace dostosowuje się do naturalnego cyklu pszczół (tzw. metoda „pszczelego szeptu”). Winogrona uprawiane są we Włoszech, czyli w miejscu o idealnych warunkach klimatycznych dla wzrostu tego owocu. Również nie bez powodu róże do kosmetyków Garnier hodowane są w Bułgarii, Turcji i Iranie. To regiony uważane za kolebkę tego kwiatu, a zbiory przeprowadza się jedynie raz w roku.

Nowa linia Garnier Botanical, materiały prasowe Materiały prasowe
Podziel się

Liczy się ekologia
Podczas produkcji nowej linii Garnier Botanical także pamiętano o ekologii. Wszystkie pojemniki w 100 procentach nadają się do recyklingu. Ponadto, używając papieru z certyfikatem FSC do produkcji opakowań, Garnier wspiera lepsze zarządzanie zasobami leśnymi na świecie.

Nowa linia Garnier BOTANICAL, materiały prasowe Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-2g60k9

Transparentny skład
Konsumentka ma pełną świadomość tego, co kryje się w kosmetyku. Nie chodzi tylko o transparentne opakowanie, ale o umieszczony na nim opis składników produktu z wyjaśnieniem ich pochodzenia. Dzięki temu łatwo sprawdzić, że pod skomplikowanie brzmiącymi nazwami kryją się naturalne składniki lub ekstrakty pochodzenia naturalnego – których jest aż 96 procent! A co z pozostałymi 4 procentami? To absolutne minimum, aby zapewnić przyjemność stosowania i wysoką trwałość formuł. W ten sposób wiadomo nie tylko co jest w składzie kosmetyku, ale też dlaczego ten składnik został wybrany.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2g60k9

ycipk-2g60k9
ycipk-2g60k9