Trwa ładowanie...
d3c8mwj
Przyjaźń damsko-męska istnieje?

Przyjaźń damsko-męska istnieje?

Przyjaźń dwóch kobiet czy dwóch mężczyzn wydaje się być czymś zupełnie naturalnym i nie wzbudza tylu kontrowersji co przyjaźń między kobietą i mężczyzną.
Share
d3c8mwj

Przyjaźń dwóch kobiet czy dwóch mężczyzn wydaje się być czymś zupełnie naturalnym i nie wzbudza tylu kontrowersji co przyjaźń między kobietą i mężczyzną. Zdania na temat istnienia przyjaźni między kobietą a mężczyzną są podzielone, jedni uważają, że taka relacja może istnieć, drudzy wręcz przeciwnie.

- Przyjaźń damsko-męska istnieje i tak naprawdę czasami zastanawiam się dlaczego w polskim społeczeństwie funkcjonuje stereotyp, że kobieta z mężczyzną nie mogą się przyjaźnić. Jest to jak najbardziej możliwe. Myślę, że stereotyp, mówiący o tym, że kobieta z mężczyzną nie mogą się przyjaźnić powstał z tego, że taką relację sprowadzamy do sfery seksualnej - mówi Piotr Goc, psycholog, założyciel poradni psychologicznej "Strefa myśli". - Czasami jest też tak, że ukochana osoba jest zazdrosna o przyjaciółkę swojego partnera, czy przyjaciela partnerki i dochodzi do kłótni - dodaje psycholog i radzi, jak wówczas znaleźć sposób na rozwiązanie nieporozumień.

d3c8mwj

Podziel się opinią

Share
d3c8mwj
d3c8mwj