ycipk-166pwq

Sandra Kubicka pokazała, jak naprawdę wygląda. Walczy z PCOS

Sandra Kubicka wyszła ze swojej strefy komfortu i przyznała, że choruje na PCOS, syndrom, który w Polsce dotyka 3 na 10 kobiet. Modelka postanowiła zerwać z wizerunkiem "ideału" i pokazała, co z jej ciałem zrobiła choroba. Jednak to nie zmiany fizyczne bolą najbardziej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka opowiedziała o swojej walce z PCOS
Sandra Kubicka opowiedziała o swojej walce z PCOS (ONS.pl)
ycipk-166pwq

Sandra Kubicka o PCOS

"Brzydka prawda" – tymi słowami Sandra Kubicka rozpoczęła swój emocjonalny post. Jakiś czas temu modelka przyznała, że cierpi na PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. To właśnie z powodu choroby przytyła 17 kilogramów, a na jej skórze pojawiły się liczne niedoskonałości.

ycipk-166pwq

Kubicka zamieściła na Instagramie nagranie, w którym pokazała, jak naprawdę wygląda – ze wszelkimi niedoskonałościami, wywołanymi przez PCOS. Modelka nie ukrywa, że wiele osób nie wierzyło, że te zmiany są poza jej kontrolą.

– Jeśli ten film przestraszy moich klientów, trudno, może tak właśnie miało być. Ja już nie mam siły, żeby dłużej udawać. Właśnie taka jestem i z tym muszę walczyć każdego dnia. Bo PCOS codzienna walka z hormonami – napisała Kubicka na Instagramie.

Choć zmiany fizyczne są od razu zauważalne, modelka przyznała, że dla niej najtrudniejszą częścią walki z chorobą są problemy z płodnością, a ona w przyszłości bardzo chciałaby mieć dzieci.

ycipk-166pwq

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

ycipk-166pwq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-166pwq

ycipk-166pwq
ycipk-166pwq