GwiazdySarah Ferguson na wakacjach w Saint-Tropez. Bankructwo jej służy

Sarah Ferguson na wakacjach w Saint-Tropez. Bankructwo jej służy

Sarah Ferguson na wakacjach w Saint-Tropez. Bankructwo jej służy
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
09.07.2018 10:38, aktualizacja: 09.07.2018 11:58

Książę Andrzej i Sarah Ferguson nie są małżeństwem już od ponad 20 lat, ale była księżna wcale nie daje o sobie zapomnieć. Brytyjczycy nadal się nią interesują. Od tego zainteresowania "Fergie", razem z księżniczką Beatrice, odpoczywała we Francji.

Biała, płócienna sukienka i słomkowy kapelusz to idealny zestaw wakacyjny nawet dla członków rodziny królewskiej. 57-letnia Sarah Ferguson, eksksiężna, raczej nie myślała o protokole w Saint-Tropez. Jej starsza córka księżniczka Beatrice również postawiła na luz.

Sarah Ferguson z córką

Obraz
© East News

Obie, idące ramię w ramię po plaży, przypominały bliźniaczki. O tym, że nie były zwykłymi turystkami, przypomina choćby złoty naszyjnik Sarah Ferguson i miejsce, gdzie spotkali ich paparazzi. Club 55, gdzie zrobiono im zdjęcia, należy do lokali z wysokiej półki.

Wypoczynku byłej księżnej Yorku nie zmąciły sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów. Jakie? Otóż, według dziennikarzy, "Fergie" po rozwodzie z księciem Andrzejem dostała 3 miliony funtów. Wypomniano jej jednak, że wszystko straciła. Ale jak na bankrutkę, radzi sobie wyjątkowo dobrze. Wciąż może liczyć na wsparcie byłego męża i córek - Beatrice i Eugenię.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl