ModaSkarpety z pomysłem. Zapomnij o nudzie

Skarpety z pomysłem. Zapomnij o nudzie

Skarpety z pomysłem. Zapomnij o nudzie
Źródło zdjęć: © iStock.com
20.09.2019 14:29

Wydawać by się mogło, że skarpety nie są dobrym pomysłem na prezent. Nic bardziej mylnego, modele z zabawnymi napisami bądź wzorami będą doskonałym dodatkiem do stroju, zarówno w wersji bardziej, jak i mniej oficjalnej. Na wszystko trzeba mieć pomysł.

Kolorowe skarpetki opanowują ulice, a im bardziej jaskrawe i pstre wzory, tym lepiej. Kolorowe skarpety z zabawnymi napisami dobrze wyglądają ze spodniami o nieco krótszej lub bardziej zwężonej nogawce. W ten sposób będzie można je dobrze wyeksponować.

Odrobina koloru

Kolorowe skarpety to ostatni krzyk mody, dlatego można zastąpić nimi zwykłe, zlewające się z resztą ubioru modele. Jesienią warto dodać do stylizacji odrobinę koloru i ekstrawagancji. Dobrym pomysłem będzie łączenie skarpet pochodzących z różnych zestawów, pod warunkiem, że będą ze sobą jakoś korespondowały. Ważne jest również to, by skarpety były uszyte z tych samych tkanin.

Jeśli chodzi o wzory, to obok tradycyjnych kropek czy pasków znajdziesz również bardziej wyszukane desenie. Możesz na przykład pokusić się o podobizny zwierząt. Wielbiciele psów z pewnością ucieszą się ze skarpet z podobizną ich ulubionych czworonogów. Skarpety są kolorowe i przyciągają oko, a jednocześnie nie wyglądają jak przeznaczone dla dzieci.

Obraz
© Shutterstock.com

Założenie kolorowych skarpet wymaga nieco odwagi, ale efekt zdecydowanie jest tego wart. Wybierając skarpetki na prezent dla bliskiej osoby możesz mieć pewność, że będzie wyglądać modnie, męsko i elegancko jednocześnie.

Kolorowe skarpety z pstrokatymi wzorkami to doskonały sposób na wyrazisty dodatek. Można nosić je na dwa sposoby – w bardzo eleganckich stylizacjach ze spodniami w kant oraz bardziej casualowym stylu z materiałowymi spodniami z podwiniętymi nogawkami. Zarówno jeden, jak i drugi sposób sprawia, że prezentują się bardzo okazale. Osoby, które podchodzą do tematów modowych na luzie, ucieszą się z zestawów z zabawnymi napisami.

Dobry dodatek do prezentu

Dzień Chłopaka to doskonała okazja na zrobienie bliskiej osobie drobnego upominku. Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, wystarczy drobiazg, który pokaże, że pamiętasz o bliskich. Jeśli jednak wydaje ci się, że skarpety to za mało, warto dorzucić do nich spersonalizowany drobiazg. Możesz pokusić się na przykład o czekoladowy model wyścigowego auta. Z pewnością zrobi prawdziwą furorę.