Gwiazdy„Ślubna niedziela” - specjalne pasmo programów, połączone z konkursem dla widzów TLC

„Ślubna niedziela” - specjalne pasmo programów, połączone z konkursem dla widzów TLC

„Ślubna niedziela” - specjalne pasmo programów, połączone z konkursem dla widzów TLC
Źródło zdjęć: © TLC

03.06.2015 13:38, aktual.: 03.06.2015 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panny młode zawładną anteną TLC! Już 7 czerwca startuje „Ślubna niedziela”- specjalne pasmo programów, poświęconych przygotowaniom do tego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub.

Panny młode zawładną anteną TLC! Już 7 czerwca startuje „Ślubna niedziela”- specjalne pasmo programów, poświęconych przygotowaniom do tego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub. Wśród propozycji znajdują się m.in.: „Projekt: Panna Młoda”, „Salon sukien ślubnych” i „Puszyste panny młode”. Widzów TLC czeka jeszcze jedna atrakcja! Konkurs pod hasłem „Nie ryzykuj modowej wpadki w ten wyjątkowy dzień”, w którym na zwycięzców czekają cenne nagrody. Szczegóły dostępne na stronie: tlcpolska.pl. Otwarcie „sezonu ślubnego” w telewizji TLC już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00!

PROJEKT: PANNA MŁODA
Każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo w dniu swojego ślubu. Co począć, gdy oferty salonów mody ślubnej nie trafiają w gust, a w głowie narzeczonej, aż roi się od pomysłów i wizji tej najważniejszej sukni? Z pomocą przychodzi znana ze swojej perfekcyjności, amerykańska projektantka sukien ślubnych - Heidi Elnora, „Ślubna niedziela” - specjalne pasmo programów, połączone z konkursem dla widzów TLC która, jak nikt inny, potrafi urzeczywistnić marzenia panien młodych. O sukcesie jej pracy stanowi to, że każdą z nich traktuje indywidualnie. Z największą starannością i uwagą łączy różne style, materiały i dodatki, aby sprostać największym wymaganiom. „Ulubioną częścią mojej pracy, jako projektantki sukien ślubnych jest szczęście panny młodej, będące efektem wspólnej pracy. To zawsze pokazuje mi dlaczego robię to, co robię. Pracuję, aby uszczęśliwić kobietę oraz po to, aby poczuła się piękna”– mówi Heidi Elnory. Emisja premierowego sezonu programu „Projekt: Panna Młoda”: niedziela, od 7 czerwca, od godz.
11.00.

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

Program „Salon sukien ślubnych” zagląda za kulisy pierwszego na świecie profesjonalnego salonu dla panien młodych – Kleinfeld’s Bridal. To niezwykłe połączenie wieści ze świata mody, przedweselnych historii i zarazem rodzinnych niuansów sprawi, że widzowie zobaczą, jak naprawdę wygląda praca ludzi mających uszczęśliwić w tym szczególnym dniu każdą, nawet najbardziej wymagającą pannę młodą. Zobaczymy więc z bliska, jak krok po kroku – od wyboru sukni, przez pierwsze i ostatnie przymiarki, aż po jej dostarczenie do klientki – każda z nich staje się najpiękniejszą kobietą stojącą na ślubnym kobiercu. Emisja programu „Salonu sukien ślubnych”: niedziela, od 7 czerwca, od godz. 12.00.

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH. KANADA

Podobno co kraj, to obyczaj, a ta zasada obowiązuje także w kontekście przygotowań do ślubu. Widzowie TLC w specjalnym paśmie programów zobaczą także „Salon sukien ślubnych. Kanada”, a w nim pełen wachlarz emocji związanych z wyborem tej jednej jedynej i wymarzonej sukni ślubnej przez Kanadyjki. Począwszy od zakulisowych ujęć butiku ślubnego Amandy-Liny, poprzez opinie konsultantów ślubnych, a na uwagach szczerego do bólu, Josepha Spencera - głównego stylisty, skończywszy. Z programu dowiemy się m.in. co czuje przyszła panna młoda, która odnajduje suknię, o której marzyła całe życie, ale każdy z jej bliskich ma o jej kreacji własne, nie zawsze identyczne i pochlebne zdanie…* Emisja programu „Salon sukien ślubnych. Kanada”: niedziela, od 7 czerwca, od godz. 13.00.*

PUSZYSTE PANNY MŁODE

Bliźniaczki Yukia i Yunesia to specjalistki od ubierania panien młodych o bardzo krągłych kształtach. Ich salon, Curvaceous Couture, to prawdziwa skarbnica sukien ślubnych od najlepszych projektantów, specjalizujących się w kreacjach dla kobiet o „realnych”, niewychudzonych sylwetkach. Yukia i Yunesia będą musiały zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, w których przyjdzie im znaleźć kompromis między awangardowym stylem panny młodej, a jej figurą. A także pomóc swoim klientkom uporać się z kompleksami, skutecznie odbierającymi im radość ze ślubnych przygotowań… Pomysłowe i rzeczowe konsultantki poradzą sobie w każdej sytuacji. Emisja programu „Puszyste panny młode”: niedziela, od 7 czerwca, o godz. 14.00.

KONKURS: DO WYGRANIA 10 x 1000 zł

To nie koniec ślubnych atrakcji w TLC! Telewizja zachęca widzów do tego, żeby „nie ryzykowali modowej wpadki w ten wyjątkowy dzień” i przy okazji „Ślubnych niedziel” wzięli udział w specjalnym konkursie. Wystarczy wyobrazić sobie koszmarną suknię ślubną, zrobić zdjęcie swojej miny, udostępnić na stronie TLC i czekać na wyniki, które poznamy już 14 i 21 marca. Na autorów 10 najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej zaskakujących zgłoszeń, czekają nagrody w wysokości 1000 zł. Szczegóły na stronie: * tlcpolska.pl*

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także